ACCAS
0
loading...

Tek Katlı Karton Bardaklar

Karton Bardak Üreticisi - Accas Cup

Günümüz dünyasında hazır gıdaları tüketmek, pratik bir şekilde beslenme noktasında çok daha ulaşılabilir çözümler arasında yer alıyor. Gıda ambalajları kapsamında değerlendirilen ve Accas ayrıcalığıyla üretilen tek katlı kağıt bardaklar, içecek tüketiminin efektif bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyor. 4oz, 6oz, 7oz, 8oz, 12oz, 14oz ve 16oz olarak farklı boyutlarda üretilebilen kağıt bardaklar, son derece çevreci bir üründür. 

Fuar, sergi, kahve dükkanları; kağıt bardakların başlıca kullanıldığı alanlardır. Düz ve sade bir şekilde olabileceği gibi marka logo şeklinde de tasarlanmaktadır.  Bu sayede markalar için etkili bir tanıtım aracı haline gelir. Su bazlı mürekkep kullanılarak hijyenik tesislerde üretilen tek katlı kağıt bardaklar, Accas kalitesiyle sizlerle buluşuyor. 

Gıda paketleme konusunda yenilikçi ve etkili çözümler sunmakta olan Accas, sunumlarınızı çok özel bir şekilde yapmanızı sağlıyor. %100 geri dönüştürülebilir ürünleri kullanarak çevre kirliliğini azaltmak ve markanızı potansiyel müşterilerinize tanıtmak istiyorsanız, Accas tek katlı kağıt bardakları kullanabilirsiniz. 

Ürünlerimiz

Tek Katlı Karton Bardaklar

VIEW
Close