ACCAS
0
loading...
180 ml
73mm
67 mm
51mm
79 mm
ACCAS

7 oz karton bardaklarla içeceklerinizi sürdürülebilir ve kullanışlı bir ambalajda sunun. Accas'ın yüksek kaliteli ve çevre dostu tek katlı kağıt bardak seçenekleriyle etkileyici bir sunum gerçekleştirin.

7 oz Karton Bardak

Büyük marketleri olan kafeler, kahve dükkanları, fuarlar, sergiler ve benzeri etkinlikler için mükemmel çözüm olan 7 oz karton bardaklar sizi ve misafirlerinizi memnun edecektir. 7 oz karton bardak boyutunda, tek katlı ve paket servisi olan restoranlar ile kahve dükkanları için idealdirler.

7 oz kağıt bardakları dilerseniz sade (düz ve tasarımsız) dilerseniz özel baskılı olarak sipariş edebilirsiniz. Logonuza, marka mesajınıza veya özel keyifli bir tasarıma yer verebileceğiniz niteliktedir. 4 renge kadar yüksek kalitede baskı yapılabilmektedir.

Baskılarımızda su bazlı mürekkep kullanılmaktadır. Ayrıca gıdaya temasta risk taşıyan alkol ve solvent boyalara asla yer vermiyoruz. Kâğıt bardaklarımız çevre dostudur ve %100 geri dönüştürülebilir.

Geniş ve zengin bir üretim zinciriyle hizmet sunan Accas, üretimde kullandığı kağıtları Metsa Board ve Store Enso adlı uluslararası düzeyde güvenilir üreticilerden almaktadır. 

7 oz Karton Bardak Ürün Özellikleri

• 180 ml /7 oz’luk hacme sahip olan 7 oz sıcak içecek kağıt bardaklar, her tür çay ve kahve çeşitleri ile diğer sıcak içeceklerin servisi için güvenle kullanılabilir. 

• 7 oz soğuk içecek kağıt bardaklar meyve sularından soğuk meşrubatlara ve soğuk kahve çeşitlerine kadar her türlü soğuk içecekler için kullanılabilmektedir.

• Tek kullanımlık sıcak ve soğuk içecek bardakları, gıda ile temas konusunda onaylı ve güvenilirdir.

• Sıcak ve soğuk içecek baskılı karton bardaklar için su bazlı boya kullanılır ve sağlıklıdır. Sertifikalı ve güvenilir kâğıttan üretilmektedir.

• 7 oz karton bardaklar 180 gsm – 210 gsm arasında değişen kâğıt gramajı ve 4,10 – 5,20 gr aralığında ürün ağırlığına sahiptir. Dolu olarak yaklaşık 180 ml hacimde sıvı taşıyabilir.

 Ürün Spekti    

Makale Numarası              25.05.2203  
Tanım Kağıt Bardak 7 oz / 180 ml     
Hacim (cl) 18    
Hammadde Ağırlık Aralığı 185 - 235
PE Ağırlık 18
Ürün Başına Ağırlık Aralığı (g) 4,10 - 5,20  
Yükseklik  (mm)     79    
Üst Çap (Dış)  (mm)         62
Üst Çap (İç)  (mm)       57
Alt Çap (mm)  45
Malzeme Açıklaması     Polietilen Kaplı Kağıt  

Paket Spekti

Paket İçi Adet 100
Koli İçi Paket 30
Paket Malzeme Taıımı HDPE Foil
Yükseklik (mm) 760
Derinlik (mm) 133
Renk Şeffaf
Kağıttan Yapıldı  Tek kullanımlık Kağıt Bardak  Gıda teması için onaylanmıştır  Yağlı Gıdalar için Onaylanmıştır  
VIEW
Close