Accas 

Her Anı Olağanüstü Kılmanız İçin

Sektörüne yeniliklerle yön verebilen, saygın ve lider bir marka olmak ve müşterilerimizle sürdürülebilir iletişimi sağlayıp mutlu anlarında yanlarında var olmak

İnsan sağlığını her şeyin önüne koyan, müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini karşılayacak şekilde yüksek kaliteli ürünler üreten, rekabetçi, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, yeniliklere daima açık ve sürekli kendini geliştiren bir firma olmaktır.

İnsan sağlığını her zaman ön planda tutan, müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini karşılayacak şekilde yüksek kaliteli ürünler üreten, rekabetçi, müşteri memnuniyetine öncelik tanıyan, yeniliklere daima açık ve sürekli kendini geliştiren bir firma olmak.
Hakkımızda

Accas: Her Anı Olağanüstü Kılmanız İçin

Söz konusu pazarlamaysa bir bardak içecek asla sadece ‘bir bardak içecek’ değildir. Bazen en küçük detaylar unutulmaz anlara dönüşebilir. Biz ACCAS CUP ailesi olarak size, markanıza ve müşterilerinize unutulmaz anlar oluşturmak için yaşıyoruz. Sadece dayanıklı ve kaliteli kağıt bardaklar, karton bardaklar ve plastik bardaklar üretmiyor, olağanüstü anılar biriktirmenize yardımcı oluyoruz.

Bir karton bardak üretiminde kullanılan malzeme türü de dahil olmak üzere alacağınız kararlar, müşterilerin işletmenize yönelik algısında, etik sürdürülebilirlik yaklaşımınızda ve brüt kârınızda büyük bir fark yaratabilir. Accas Cup malzeme kalitesi, üretim kapasitesi ve profesyonelliği ile bu konuda sizin teminatınızdır.

Güvenli ve parlak ambalajlama hizmetinde yılların deneyimiyle hareket eden firmamız, işletmeniz ve markanız için en özel, en özgün seçimleri yapmakta ve size benzersiz tasarımlar sunmaktadır.
Karton bardaklarda 4 renk, plastik bardaklarda 8 renk tasarımlar oluşturabiliyor ve flexoprint tekniği ile baskı gerçekleştiriyoruz. Faaliyetlerimizi sadece üretimdeki kalitemizle değil, eko-sisteme karşı duyarlılığımız, hızlı ve kolay teslimat sistemimiz ve üstün müşteri destek hizmetlerimizle birlikte bütüncül bir yaklaşımla sürdürüyoruz.
 

 

Çevre Dostu Bir Yaklaşım

Etik sürdürülebilirliğin bir amacı da insanların diğer insanlarla, doğal dünyayla ve gelecek nesillerle olan bağlantılarını da göz önünde bulundurarak nasıl yaşaması gerektiğini düşünmektir. Dünya sürdürülebilirliğe karşı daha hassas olmaya başladıkça parçalanabilir, biyoçözünür, gübrelenebilir ve geri dönüştürülebilir türden farklı üretim malzemeleri devreye girmiştir. 

Accas Cup olarak ‘çevre dostu’ bir üretici olma hassasiyetiyle hareket ediyor ve üretimlerimizi doğaya en az zarar veren malzemelerle gerçekleştiriyoruz.  
 

En Hızlı Nakliye Süreleri

Ürünlerinizin olabildiğince hızlı bir şekilde ve mükemmel durumda teslim edilmesini istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle sektördeki en hızlı ve en güvenilir nakliye hizmetini sunmak için de dağıtıma yatırım yapıyoruz. Ayrıca siparişinizin mümkün olan en kısa sürede teslimata çıkmasını sağlamak için, hem verimli hem de etkin şekilde çalışan bir depo ve otomatik konveyör sistemi kullanıyoruz

Etkili Müşteri Desteği

Dost canlısı, bilgili Müşteri Çözümleri Uzmanlarımız size yardım etmek için burada! İster telefondan ister e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin, her zaman önceliği size yardımcı olmak olan gerçek bir kişiyle iletişim kuracaksınız. Herhangi bir ticari ihtiyacınıza hızlıca ve basit bir çözüm bulmak için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.
 

%100 Hijyenik

%100 Hijyenik El Değmeden İnsan Sağlığına ve Çevreye Duyarlı Ürünleriyle Tam Otomatik Karton Bardak Üretim Tesisi

Accas, insanlar ve çevre için değer yaratan bir şirkettir. Bu değer müşterilerimize, tüketicilere, çalışanlarımıza, hissedarlarımıza, nihayet toplumlara ve çevreye yarar sağlayan bir değerdir. 

Şirketimizin başarısında sürdürülebilirlik konusundaki mükemmeliyetçiliğin büyük bir önemi var. Ve biz bazı yeni sürdürülebilirlik emelleri ve hedefleri ile çıtayı daha da yükseltiyoruz. Üretimi ve büyümeyi gerçekleştirirken, doğanın ve insanlığın yaşamının daimi kılınabilmesi adına örnek teşkil edecek bir tutum sergilemekteyiz. Çalışma alanlarımızın her safhası ve detayında, müşterilerimizin ihtiyaçlarını gelecek nesillerin ihtiyaçlarından ödün vermeden karşılama konusunda yüksek bir tutkuya sahibiz. 

İşte bizim sürdürülebilirlik yaklaşımımız budur ve biz buna Accas sürdürülebilirlik etkisi diyoruz.
 

 

BİZ KİMİZ

ACCAS size karton bardak, plastik bardak, kapak, bardak kolları, bardak tutacağı gibi birinci sınıf paketleme ürünleri sunmaktadır. 

Amacımız ürünlerinizi sunarken bu öğeleri etkili birer pazarlama aracı olarak kullanabilmenizdir. 

Bunu 2 temel şekilde yaparız:

1- Üst düzey malzeme ve son teknolojiyi kullanarak kaliteli öğeler üretmek,
2- Farkınızı yansıtan özgün tasarımlar geliştirmek. 

Özel tasarım çözümlerimiz ile bu öğeleri markanıza özel olarak kişiselleştirmenize, niş bir görünüm elde etmenize ve marka mesajınızı hedef kitlenize kaliteli bir şekilde iletmenize yardımcı oluyoruz.

Ürün çeşitliliğimiz ile bu alandaki tüm gereksinimlerinizi karşılıyoruz. Karton ve plastik bardak ve kapların yanı sıra kapaklar, karıştırıcılar, bardaklıklar vb. her türlü taleplerinize cevap verebilecek şekilde donanımlı bir alt yapıyla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Tasarım, üretim ve teslimat süreçlerini sizin için olabildiğince kolaylaştırıyor ve en kısa sürede tamamlıyoruz. Türkiye’nin nerede olursanız olun, güçlü bir lojistik hizmeti ile size ürün temin edebiliriz. 

Uzman ekiplerimiz nihai beklentilerinizin karşılanması adına ürünlerin tasarımından size ulaşmasına kadar sizinle etkili bir işbirliği içinde çalışırken, destek ekibimiz ise teslimat sonrasında dahi sizinle yakın bir iletişim içinde olmaya devam edecektir.
 

Accas neler yapıyor?

HER DETAYDA MARKANIZI YANSITIN; ÜSTELİK SİZE ÖZGÜN TASARIMLARLA!.. 
 

  • SICAK iÇECEK KAĞIT BARDAKLARI

Tüketicileriniz hareket halindeyken de içeceklerini güvenle ve kolayca tüketsinler! Dökülme ve sızıntı dertlerinden onları kurtarın. 
Accascup soğuk ve sıcak içecek kapakları ile müşteri ve konuklarınız diledikleri her yerde içeceklerini rahatlıkla tüketebilecekler. Özel malzemesi sayesinde kapaklarınız aşırı sıcak veya aşırı soğuk içeceklere karşı dayanıklı olacak. 
 

  • HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRIYORUZ

Kahve, çay, dondurma, meyveli yoğurt, meyve parçaları, öğrenci yemekleri, çorba, puding… veya kağıt bardakta müşterilerinize ya da ziyaretçilerinize sunmak istediğiniz herhangi bir yiyecek-içecek.

Baskılı kağıt ve karton bardaklarımız ile konuklarınıza sadece lezzetli tatlar değil aynı zamanda reklam mesajınızı da vermiş olursunuz. Bardaklarımızı işletmenize özel olarak tasarlayabilirsiniz.

Özel tasarım çözümlerimiz ile bu öğeleri markanıza özel olarak kişiselleştirmenize, niş bir görünüm elde etmenize ve marka mesajınızı hedef kitlenize kaliteli bir şekilde iletmenize yardımcı oluyoruz.

Ürün çeşitliliğimiz ile bu alandaki tüm gereksinimlerinizi karşılıyoruz. Karton ve plastik bardak ve kapların yanı sıra kapaklar, karıştırıcılar, bardaklıklar vb. her türlü taleplerinize cevap verebilecek şekilde donanımlı bir alt yapıyla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.
 

Neden Accas’ı tercih edebileceğinize
ışık tutacak bazı kritik ayrıntılar

LOJİSTİK DESTEĞİ

Toplu sipariş yoluyla maliyet tasarrufundan yararlanmak isteyen, ancak siparişlerini kendi bünyesinde depolama kapasitesine sahip olmayan müşterilerimiz için hem para hem de mekandan tasarruf etmelerini sağlayan lojistik hizmetleri sunuyoruz.
 

ÖZEL BASKI DANIŞMANLIK

Her zaman ön plana çıkabilmeniz için en doğru baskı kalitesi ve tercihleri konusunda size ücretsiz danışmanlık ile tavsiyeler sunuyoruz. Sadece bize logonuzu veya özel tasarımınızı gönderin, ekibimiz sizin için bir mock-up hazırlayıp onayınıza sunsun.
 

GENİŞ BOYUT ARALIĞI

Accas Cup olarak, piyasadaki en popüler ebatların yanı sıra ihtiyaç ve taleplerinize özel sipariş verebilmeniz için de size kapsamlı seçenekler sunuyoruz.

ÖZEL PROFESYONEL TASARIM

Dilerseniz tam ölçekli tasarım hizmetlerimizden faydalanın. İster sıfırdan yeni bir ürün tasarımına ihtiyaç duyun, isterseniz mevcut marka stilinize tamamlayıcı bir ürün arayışında olun, özel tasarım yönetimi ekibimiz ihtiyaçlarınızı eksiksiz yerine getiren ‘size özel’ bir çözüm bulacaktır.