ACCAS
0
yükleniyor...

KURUMSAL

Söz konusu pazarlamaysa bir bardak içecek asla sadece ‘bir bardak içecek’ değildir. Bazen en küçük detaylar unutulmaz anlara dönüşebilir. Biz ACCAS ailesi olarak size, markanıza ve müşterilerinize unutulmaz anlar oluşturmak için yaşıyoruz. Sadece dayanıklı ve kaliteli kağıt bardaklar, karton bardaklar ve plastik bardaklar üretmiyor, olağanüstü anılar biriktirmenize yardımcı oluyoruz.

ACCAS

Accas Hakkında

Vizyonumuz

Gıda ambalajı sektöründe; mutlu profesyonel, eğitimli ve yetenekli çalışma ekibiyle sürdürülebilir prensiplere bağlı kalarak, insan sağlığını ve çevrenin korunmasına ilişkin değerleri benimseyip son teknolojileri yakından takip eden, sektörün gerekliliklerini yüksek standartta üretim araçlarıyla karşılayan lider, saygın ve güçlü bir marka olmak.

Misyonumuz

Sektörün ihtiyaçları, gereklilikleri ve talepleri doğrultusunda; her geçen gün kendini geliştiren AR-GE çalışmalarıyla yenilikçi gelişmeleri yakından takip eden ve gıda ambalajı üretiminde uluslararası standartları gözeterek yurt içinde ve yurt dışında sektöre değer katan üretici konumunda olmak.

Değerlerimiz

Sahip olduğumuz değerler, kurumsal kültürümüzün en önemli, değişmez ve biricik parçalarıdır. Tüm faaliyetlerimizin, çalışma kültürümüzün, üretim yaklaşımlarımızın ve var oluş prensibimizin en temel bileşenleridir.

ACCAS

Accas Hakkında

ACCAS olarak, tek kullanımlık gıda ambalajı pazarında sahip olduğu konumla ACCAS, her geçen gün inovatif hedefler doğrultusunda kendisini geliştirerek büyüyen profesyonel üretim şirketidir. 2017 yılının başında aylık 40 ton üretim kapasitesiyle 500 metrekarelik üretim tesisi içerisinde başladığımız yolculuğumuzda, 2021 yılında 10.000m2 metrekarelik yeni üretim tesisine taşınmasıyla bugün aylık 400 ton üretim kapasitesine ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.  

10.000m2 metrekarelik üretim tesisimizde; yenilikçi yaklaşımlar ve teknolojik gelişmeler ışığında, ürün çeşitliliğini her geçen gün genişleterek sektörel taleplere özel çözümler üretiyoruz. Kağıt bardaklar, kağıt salata kaseleri, kağıt pipetler, yemek kapları başta olmak üzere tek kullanımlık gıda ambalajı taleplerinin tamamına cevap verebilecek mekanik üretim ağına sahibiz. 

Avrupa standartlarında gerçekleştirdiğimiz üretim faaliyetlerinde ACCAS olarak önceliğimiz sürdürülebilir, evrensel ve etik prensiplere bağlı kalmaktır. Bu doğrultuda üretim faaliyetlerimizde çevreci yaklaşımları benimsiyor ve doğayı koruma konusunda herkesin mutabık olduğu hassasiyetleri sizlerle paylaşıyoruz. 
İnteraktif olarak yönettiğimiz üretim sürecinde müşterilerimizin beklentileri, talepleri ve geri bildirimleri doğrultusunda hareket ediyor ve yenilikçi çözümler üreterek geliştiriyoruz. 

ACCAS olarak, üretim sürecinin her aşamasında yüksek düzeyde şeffaflık ve güvene önem veririz . Bu doğrultuda üretim aşamasından hammadde tedariğine ve üretimin diğer bileşenlerine kadar sürecin tamamını müşterilerimizle paylaşıyor, sürdürülebilir prensipler ışığında gerçekleştirdiğimiz üretim aşamalarını şeffaflıkla sunuyoruz. 

He geçen gün genişlettiğimiz makine parkurumuz, son teknolojileri yakından takip etmemizi sağlarken aynı zamanda yenilikçi yaklaşımlarımızı geliştirme konusunda bize ilham kaynağı oluyor. Yüksek teknolojiye ev sahipliği yapan tam otomatik hızlı makinelerimiz, her türden gıda ambalajı talebini en hızlı, efektif ve etkili şekilde karşılamamızı sağlıyor. 

Köklü geçmişimizden elde ettiğimiz deneyimle, gıda ambalajı sektörünün ihtiyaçlarını tüm detaylarıyla tespit ediyor ve uzman ekibimizin güçlü desteğiyle yenilikçi hedeflerimize uzanan yolculuğumuzu profesyonellikle sürdürüyoruz. Bu doğrultuda tam otomatik makine entegrasyonu ile üretim sürecini optimum şekilde sürdürebilme kabiliyetine sahibiz. 

ACCAS  olarak en temel hedefimiz sürdürülebilir ve etik prensiplere bağlı kalarak hizmet alanımızı ve üretim kapasitemizi her geçen gün genişletmek. Bu hedef çerçevesinde bugün 10.000m2 metrekarelik üretim ve depolama tesisimizde aylık 400 ton üretim kapasitesine ulaştık. Hedeflerimizi her geçen gün büyüterek üretim kapasitemizi aylık bazda 1.500 tona çıkartmayı planlıyor, Avrupa’nın sektördeki en önemli üretim merkezlerinden biri haline dönüşmeyi amaçlıyoruz. 

Hedeflerimizden bir diğer ise ürettiğimiz tüm ürünlerde optimum düzeyde verimlilik elde etmektir. Kolay kullanılabilir, insan sağlığına önem veren ve yaşamına değer katan, çevreye zarar vermeyen tek kullanımlık gıda ambalajları geliştirerek, verimli üretim ağımızla her türden talebe en hızlı şekilde cevap veriyoruz. 
Sektöre ve taleplere göre özgün çözümler geliştiriyor ve teknolojinin izin verdiği ölçüde müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. 

 

01
Çevre Dostu Bir Yaklaşım
ACCAS

Etik sürdürülebilirliğin bir amacı da insanların diğer insanlarla, doğal dünyayla ve gelecek nesillerle olan bağlantılarını da göz önünde bulundurarak nasıl yaşaması gerektiğini düşünmektir. Dünya sürdürülebilirliğe karşı daha hassas olmaya başladıkça parçalanabilir, biyoçözünür, gübrelenebilir ve geri dönüştürülebilir türden farklı üretim malzemeleri devreye girmiştir.

Accas Cup olarak ‘çevre dostu’ bir üretici olma hassasiyetiyle hareket ediyor ve üretimlerimizi doğaya en az zarar veren malzemelerle gerçekleştiriyoruz.

02
En Hızlı Nakliye Süreleri
ACCAS

Ürünlerinizin olabildiğince hızlı bir şekilde ve mükemmel durumda teslim edilmesini istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle sektördeki en hızlı ve en güvenilir nakliye hizmetini sunmak için de dağıtıma yatırım yapıyoruz. Ayrıca siparişinizin mümkün olan en kısa sürede teslimata çıkmasını sağlamak için, hem verimli hem de etkin şekilde çalışan bir depo ve otomatik konveyör sistemi kullanıyoruz

03
Etkili Müşteri Desteği
ACCAS

Dost canlısı, bilgili Müşteri Çözümleri Uzmanlarımız size yardım etmek için burada! İster telefondan ister e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin, her zaman önceliği size yardımcı olmak olan gerçek bir kişiyle iletişim kuracaksınız. Herhangi bir ticari ihtiyacınıza hızlıca ve basit bir çözüm bulmak için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

04
%100 Hijyenik
%100 Hijyenik El Değmeden İnsan Sağlığına ve Çevreye Duyarlı Ürünleriyle Tam Otomatik Karton Bardak Üretim Tesisi

Accas, insanlar ve çevre için değer yaratan bir şirkettir. Bu değer müşterilerimize, tüketicilere, çalışanlarımıza, hissedarlarımıza, nihayet toplumlara ve çevreye yarar sağlayan bir değerdir.

Şirketimizin başarısında sürdürülebilirlik konusundaki mükemmeliyetçiliğin büyük bir önemi var. Ve biz bazı yeni sürdürülebilirlik emelleri ve hedefleri ile çıtayı daha da yükseltiyoruz. Üretimi ve büyümeyi gerçekleştirirken, doğanın ve insanlığın yaşamının daimi kılınabilmesi adına örnek teşkil edecek bir tutum sergilemekteyiz. Çalışma alanlarımızın her safhası ve detayında, müşterilerimizin ihtiyaçlarını gelecek nesillerin ihtiyaçlarından ödün vermeden karşılama konusunda yüksek bir tutkuya sahibiz.

İşte bizim sürdürülebilirlik yaklaşımımız budur ve biz buna Accas sürdürülebilirlik etkisi diyoruz.

05
Biz Kimiz

ACCAS size karton bardak, plastik bardak, kapak, bardak kolları, bardak tutacağı gibi birinci sınıf paketleme ürünleri sunmaktadır. 

Amacımız ürünlerinizi sunarken bu öğeleri etkili birer pazarlama aracı olarak kullanabilmenizdir. 

Bunu 2 temel şekilde yaparız:

1- Üst düzey malzeme ve son teknolojiyi kullanarak kaliteli öğeler üretmek,
2- Farkınızı yansıtan özgün tasarımlar geliştirmek. 

Özel tasarım çözümlerimiz ile bu öğeleri markanıza özel olarak kişiselleştirmenize, niş bir görünüm elde etmenize ve marka mesajınızı hedef kitlenize kaliteli bir şekilde iletmenize yardımcı oluyoruz.

Ürün çeşitliliğimiz ile bu alandaki tüm gereksinimlerinizi karşılıyoruz. Karton ve plastik bardak ve kapların yanı sıra kapaklar, karıştırıcılar, bardaklıklar vb. her türlü taleplerinize cevap verebilecek şekilde donanımlı bir alt yapıyla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Tasarım, üretim ve teslimat süreçlerini sizin için olabildiğince kolaylaştırıyor ve en kısa sürede tamamlıyoruz. Türkiye’nin nerede olursanız olun, güçlü bir lojistik hizmeti ile size ürün temin edebiliriz. 

Uzman ekiplerimiz nihai beklentilerinizin karşılanması adına ürünlerin tasarımından size ulaşmasına kadar sizinle etkili bir işbirliği içinde çalışırken, destek ekibimiz ise teslimat sonrasında dahi sizinle yakın bir iletişim içinde olmaya devam edecektir.
 

06
Accas neler yapıyor?
Accas neler yapıyor?

HER DETAYDA MARKANIZI YANSITIN; ÜSTELİK SİZE ÖZGÜN TASARIMLARLA!.. 
 

  • SICAK İÇECEK KAĞIT BARDAKLARI

Tüketicileriniz hareket halindeyken de içeceklerini güvenle ve kolayca tüketsinler! Dökülme ve sızıntı dertlerinden onları kurtarın. 
Accascup soğuk ve sıcak içecek kapakları ile müşteri ve konuklarınız diledikleri her yerde içeceklerini rahatlıkla tüketebilecekler. Özel malzemesi sayesinde kapaklarınız aşırı sıcak veya aşırı soğuk içeceklere karşı dayanıklı olacak. 
 

  • HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRIYORUZ

Kahve, çay, dondurma, meyveli yoğurt, meyve parçaları, öğrenci yemekleri, çorba, puding… veya kağıt bardakta müşterilerinize ya da ziyaretçilerinize sunmak istediğiniz herhangi bir yiyecek-içecek.

Baskılı kağıt ve karton bardaklarımız ile konuklarınıza sadece lezzetli tatlar değil aynı zamanda reklam mesajınızı da vermiş olursunuz. Bardaklarımızı işletmenize özel olarak tasarlayabilirsiniz.

Özel tasarım çözümlerimiz ile bu öğeleri markanıza özel olarak kişiselleştirmenize, niş bir görünüm elde etmenize ve marka mesajınızı hedef kitlenize kaliteli bir şekilde iletmenize yardımcı oluyoruz.

Ürün çeşitliliğimiz ile bu alandaki tüm gereksinimlerinizi karşılıyoruz. Karton ve plastik bardak ve kapların yanı sıra kapaklar, karıştırıcılar, bardaklıklar vb. her türlü taleplerinize cevap verebilecek şekilde donanımlı bir alt yapıyla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.
 

07
Biz Kimiz
Accas: Hijyenik Tesislerde Üretilen, Sağlığa ve Müşteri Memnuniyetine Önem Veren Gıda Ambalajları

Accas, doğrudan gıda ile temas eden gıda ambalajlarının üretiminde titiz bir çalışma içerisinde olmakta ve üretimlerinin tamamını hijyenik tesislerinde gerçekleştirmektedir. İnsan sağlığına ve müşteri memnuniyetine önem veren Accas, ergonomik ve estetik bir şekilde tasarladığı ürünleriyle müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılamaktadır.
Bireysel kullanım için ideal olan, bunun yanı sıra marka tanıtımınızı da efektif bir şekilde yapmanızı sağlayan kağıt bardaklar, salata kaseleri ve kağıt pipetleri ürünlerini satın almadan önce gıdaya direk temas ettiği için mutlaka aşağıda ki önemli detayları göz önünde bulundurmalısınız:
•    Ürünlerin maliyetini etkileyen en önemli unsuru hammaddedir. Tedarik ettiğiniz ürünlerin hammaddesini uluslararası kalitesi yüksek, güvenilir üreticilerden sağlandığı araştırmalı ve hammadde sertifikalarını kesinlikle talep etmelisiniz.
•    Üretimini yaptığı ürünlerin hammaddesini güvenilir ve uluslararası kalite güveni yüksek üreticilerden sağlandığını araştırmalısınız. 
•    Üreticinin üretim hatlarını inceleyerek gerekli denetim ve kontrolleri kesinlikle sağlamalı ve hijyen şartlarını sağlayan tesislerde gerçekleştiren üreticilerden tedarik etmelisiniz. 
•    Gıda ambalajlarında migrasyon analizi önemli bir kavramdır Migrasyon test analizlerinin gerçekleştirilip gerçekleştirilmediğini denetlemeli ve üretilmiş ürünlerin migrasyon test analizlerini üreticiden talep etmelisiniz.
•    Baskıda su bazlı boya kullanıldığını, boya tedariğini güvenilir kaynaklardan tedarik edip etmediğini ve baskı aşamalarını kontrol etmelisiniz.
•    Ürünlerin üretilmesinden paketlenmesine kadar olan süreç titiz bir çalışma gerçekleştirilmelidir. Bu nedenle makinelerin hijyen standartlarını karşıladığından emin olmalı ve otomatik paketleme sistemi ile ürünlerin paketlendiğini gerçekleştiren üreticileri tercih etmelisiniz. 
Sektörde elde etmiş olduğu deneyimleri kullanarak çalışmalarına profesyonel bir çizgide devam eden Accas, bu şartların tamamını karşılamakta olup sizlere fonksiyonel ve estetik ürünler sunmaktadır.

Peki ama neden Accas’ın ürünlerini tercih etmelisiniz?

•    Avrupa standartlarındaki sertifikaların tamamına sahip Metsa Board hammadde kullanıyor ve ürünlerimizde kaliteyi hedefliyoruz.
•    Ürettiğimizin bütün ürünlerin Migrasyon analizlerini TÜRKAK tarafından Akredite edilmiş kurumlarca düzenli ve sistematik bir şekilde yaptırıyoruz. 
•    Sağlığınıza önem verdiğimiz için üretimlerimizi hijyenik tesislerde ve oldukça profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
•    Su bazlı boyalar kullanıyor, boya tedarikini Uluslararası kalite verimliliği yüksek SUN CHEMİCAL markadan sağlıyoruz.
•    Makinelerimiz günlük rutin olarak temizlik ve bakımları yapılarak hijyeni sağlanıyor, ürünleri tam otomatik sistemler aracılığıyla paketliyoruz. Ayrıca üretimin her aşamasını kontrol ediyor, süreç içerisinde herhangi bir sorun çıkmasını engelliyoruz.

2017 yılında yolculuğuna başlayan ve kâğıt bardaklar, yemek kapları, kâğıt pipetler başta olmak üzere gıda ambalajlarının üretimini gerçekleştiren Accas, “müşteri memnuniyeti” ilkesini profesyonel çalışmalarının odak noktası haline getirmiştir. Müşterilerinin taleplerini en iyi şekilde karşılamak için hijyenik tesislerinde üretimlerini gerçekleştirmekte olup sağlığa zararlı kimyasal maddeleri ürünlerinden uzak tutmaktadır. 

Peki Neden Accas?

01
Geniş Ürün Yelpazesi

Accas, farklı sektörlerin taleplerini karşılayabilmek için sektörel ihtiyaçları analiz etmekte ve ihtiyaçlara uygun üretimlerde bulunmaktadır. Tek katlı ve çift katlı kâğıt bardaklar, salata kaseleri, kâğıt bardak kapakları, kağıt bardak kılıfları; ürün yelpazesini oluşturan kategorilerdir. Popüler ebatlarda üretim yapılabilmekte olup taleplerinizi tek noktadan tedarik etmenizi uygun özel boyutlarda tasarımlar üzerinden de üretimde bulunulabilmektedir. 

02
Üretim Kapasitesi Yüksekliği

2017 yılında aylık 40 ton üretim kapasitesi ile çalışmalarına başlayan Accas, halihazırda 400 ton üretim kapasitesine ulaşmıştır. 10.000 m2 depo ve endüstriyel tesis ile üretimlerini titiz bir şekilde gerçekleştirmekte olup sektörel talepleri en iyi şekilde karşılamaktadır.

03
Yenilikçi Baskı Sistemi

Accas ürünlerinin tamamı kişiselleştirilebilir ürünlerdir. Fleksografik baskı tesislerinde yer alan teknolojik cihazlar kullanılarak ürünlerin üzerinde efektif bir şekilde baskı çalışmaları yapılmaktadır. 

04
Ücretsiz Tasarım Hizmetleri

Accas, müşterilerinin taleplerini çok daha iyi karşılayabilmek için ücretsiz danışmanlık ve tasarım hizmetleri sunmaktadır. Özellikle markanızı Accas ürünleriyle tanıtmak istiyorsanız, en doğru baskı kalitesini tercih edebilmeniz için sizlere profesyonel tasarım desteği verilmektedir. 

05
Hızlı Teslimat

Accas, verimli ve etkili bir şekilde depolama yaparak ürünlerinize hızlı, kolay ve sorunsuz bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktadır. 

06
Teslim Tarihi Garantisi

Siparişin başlatılması ve ürünlerin teslimatı sözleşmede belirtilen şartlara uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sürekli alım yapılan ürünlerin stokları tutularak müşterilerin istedikleri ürünlere sorunsuz bir şekilde ulaşması sağlanmaktadır. Verilen siparişler, teslim tarihinden 2 gün önce  yüklemeye hazır hale getirilmektedir. 

07
Yetkili Müşteri Temsilcisi

Accas, müşterilerinin istedikleri ürünlere en iyi şekilde ulaşım sağlamasına önem vermektedir. Bu nedenle müşterilere profesyonel ve kurumsal hizmet sunmakta olan kişisel yöneticiler, müşterilerin taleplerini karşılamak için 7/24 çalışmaktadır. Aynı zamanda müşterilerle yapılan iş birliğinin bütün aşamalarında profesyonel müşteri desteği sağlanmaktadır. Eğer sürecin herhangi bir aşamasında destek almak isterseniz, e-posta yoluyla ya da sizlerle paylaşılan telefon numarası üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

01
Lojistik Desteği
ACCAS

Toplu sipariş yoluyla maliyet tasarrufundan yararlanmak isteyen, ancak siparişlerini kendi bünyesinde depolama kapasitesine sahip olmayan müşterilerimiz için hem para hem de mekandan tasarruf etmelerini sağlayan lojistik hizmetleri sunuyoruz.

02
Özel Baskı Danışmanlık
ACCAS

Her zaman ön plana çıkabilmeniz için en doğru baskı kalitesi ve tercihleri konusunda size ücretsiz danışmanlık ile tavsiyeler sunuyoruz. Sadece bize logonuzu veya özel tasarımınızı gönderin, ekibimiz sizin için bir mock-up hazırlayıp onayınıza sunsun.

03
Geniş Boyut Aralığı
ACCAS

Accas Cup olarak, piyasadaki en popüler ebatların yanı sıra ihtiyaç ve taleplerinize özel sipariş verebilmeniz için de size kapsamlı seçenekler sunuyoruz.

04
Özel Profosyonel Tasarım
ACCAS

Dilerseniz tam ölçekli tasarım hizmetlerimizden faydalanın. İster sıfırdan yeni bir ürün tasarımına ihtiyaç duyun, isterseniz mevcut marka stilinize tamamlayıcı bir ürün arayışında olun, özel tasarım yönetimi ekibimiz ihtiyaçlarınızı eksiksiz yerine getiren ‘size özel’ bir çözüm bulacaktır.

VIEW
Close