ACCAS
0
loading...

Karton bardak kapakları

Karton bardak kapakları

Her sektöre uygun bir şekilde tasarlanan kağıt bardak için kapaklar, estetik ve şık detaylarının yanı sıra fonksiyonel özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Bu nedenle özellikle kahve dükkanları, davetler, organizasyonlar olmak üzere pek çok alanda kağıt bardak kapaklarına ihtiyaç duyulmaktadır. Ürün, birçok özelliği ile işlevsel bir kullanım vadeder. Yudumlama delikleri sayesinde sıcak içeceklerin çok daha rahat ve konforlu şekilde tüketilmesini sağlar. Ayrıca tasarıma dahil olan yudumlama delikleri, pipet kullanımını da mümkün kılar. 

Sıcak içeceklerin tüketiminde herhangi bir sorun çıkmaması için kağıt bardak kapakları üzerinde “Dikkat Sıcaktır” uyarısı yer alır. Farklı ebatlarda üretilmeleri, geniş ürün seçeneği arasından tercihte bulunmanızı sağlamaktadır. Çevreye ve insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmayan kağıt bardak kapaklarına sahip olmak istiyorsanız, Accas ürünleri sizin için idea bir seçenek olacaktır. 

Sıcak İçecek Kapakları

Accas’tan sektörünüze ve işinize uygun kaliteli karton bardak kapakları. Çay, kahve veya benzeri sıcak içecek servisi yapıyorsanız; çayınızın, kahve çekirdeklerinin, suyun ve kullandığınız tüm ekipmanın kalitesi önemlidir. Bunun yanında içeceğinizi servis etmek üzere doğru bardak ve kapaklarınız yoksa içeceğinizin kalitesi önemsiz kalır. Özellikle de hareket halindeki müşterileriniz açısından kaliteli karton bardak kapakları en önemli ihtiyacınız haline gelir. 
 
4 oz, 7 oz, 7,5 oz, 8 oz, 12 oz, 14 oz ve 16 oz ölçülerinde karton bardaklar için uyumlu olarak tasarlanmış olan kapaklarımız çok çeşitli çalışma alanları için en ideal çözüm sunar. Kahve dükkanları, kafeler, fuar ve sergi gibi etkinlikler, marketler ve ortak çalışma alanlarında sıcak içecek servisleri için pratik ve kullanışlı ürünlerdir. Bütçe dostu sıcak içecek karton bardak kapakları, yardımıyla müşterileriniz hareket halinde olduklarında içeceklerini sorunsuzca ve soğutmadan tüketebilir.. 
 
Geri dönüştürülebilir malzemeden ürettiğimiz kağıt bardak kapakları estetik bardaklarınızın tasarımlarıyla uyumlu bir şekilde tasarlanır. Böylece hem kullanım kolaylığı hem de sıcak içeceği konforlu bir şekilde tüketme imkânı sağlarlar. Yudumlama deliklerinden karıştırıcı veya pipet gibi materyallerin girebileceği şekilde tasarlanan sıcak içecek karton bardak kapak ürünlerimiz ile müşterileriniz içeceklerini kolayca yudumlayabilecekler. Ayrıca içmeden önce daha dikkatli olmalarını sağlayan bir “dikkat sıcaktır” uyarısı da kapak üzerine işlenmiştir.

 

4 oz
Kağıt Bardak Kapakları

62 mm

Kutu Başına Adet :  3.000

6 oz Otomat
Kağıt Bardak Kapakları

70 mm

Kutu Başına Adet :  2.000

7 oz
Kağıt Bardak Kapakları

72 mm

Kutu Başına Adet :  2.000

8 oz / 12 oz 
Kağıt Bardak Kapakları

80 mm

Kutu Başına Adet :  1.000

14 oz / 16 oz 
Kağıt Bardak Kapakları

90 mm

Kutu Başına Adet :  1.000

 

VIEW
Close