ACCAS

ACCAS Üretimimiz

İnteraktif olarak yönettiğimiz üretim sürecinde müşterilerimizin beklentileri, talepleri, ve geri bildirimleri doğrultusunda hareket ediyor ve yenilikçi çözümler üreterek geliştiriyoruz.

ACCAS , tek kullanımlık kağıt bardaklar,yemek kapları,kağıt pipetler gibi hayatınızı kolaylaştıracak gıda ambalaj çözümleri üretir ve tedariğini yapar.

Gıda ambalajlarını talp edilen tüm boyutlarda ve tasarımlarda,teknolojinin mümkün kıldığı en hızlı ve kusursuz şekilde üretiyoruz. Tam otomatik makine entegrasyonlu üretim kapasitemizle tüm süreçlerimiz optimum verimle ilerliyor.

10.000 metrekareyi aşan geniş depolama ve üretim tesisleri sayesinde talep edilen ürünlerin stoğu her zaman mevcuttur.Faaliyetlerimizde öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hareket eder ve onlara anında cevap vermek için elimizden gelenin en iyisini yaparız.

KAĞIT BARDAK ÜRETİMİ

  • Tek katlı kağıt bardaklar için şekillendirme hatları
  • Çift katlı kağıt bardaklar için şekillendirme hatları

Gıda ambalajları kapsamında değerlendirilen ve Accas ayrıcalığıyla üretilen tek katlı ve çift katlı kağıt bardaklar,içecek tüketiminin efektif bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor.

KAĞIT SALATA KASESİ ÜRETİMİ

  • Yuvarlak Kağıt Salata Kaseleri Şekillendirme hattı

Kağıt Salata kaseleri,20oz/550ml, 26oz/750ml, 32oz/1100ml ve 36oz/1300ml olarak farklı ebatlarda üretilmektedir.

Neme karşı dayanıklıdır ve sızdırmazlık konusunda yenilikçi bir tasarıma sahiptir. Belirlenen boyutlarda üretimi gerçekleştirilebilen ürünlerde sağlıklı kullanınım hedeflenmiştir.

HİJYENİK ÜRETİM TESİSİ

Tüm üretim tesislerinde standartlaştırılmış ürün kalite yönetim sistemi uygulanmıştır. Üretim tesisinde en yüksek düzeyde hijyen sağlama, personel, ekipman ve hammadde konusunda temel değerlerimizdir.

PALETLEME - DEPOLAMA

Ürünlerin gitmesi gereken yere zarar görmeden ulaşması çok önemli. Kalın gramajlı kolilerle paketleme ve paletleme aşamasında Köşebentlerle desteklenen ve sıkı streçleme ile sağlamlaştırılan Euro-palet kolileme sistemimizle ürünlerimiz kusursuz şekilde hedefe ulaşıyor. İnce eleyip sık dokuyor, titiz üretip temiz depoluyoruz. Bu hijyenikliği analiz ve denetimle sürekli kılıyoruz.

BASKI HATTIMIZ

Sağlık açısından kokusuz ve zararsız su bazlı boyalar kullanıyoruz. Boya tedariki için uluslararası düzeyde yüksek kaliteli verimliliğe sahip SUN CHEMICAL ile iş birliği yapıyoruz.

OTOMATİK PAKETLEME

Mükemmel ambalajın tamamlayıcı mührü olan paketleme de hijyenik olmalıdır. Bu sorumluluğun farkında olarak, tüm paketlemeleri %100 otomatik olarak, insan teması olmadan, son derece hijyenik koşullarda tamamlıyoruz ve sıkı ve kanıtlanmış kontroller gerçekleştiriyoruz.

NAKLİYE VE TESLİMAT

Kısa sürede başarılmış üstün yenilik, küresel talep ve etkili iş modelimiz, en son teknolojik lojistik. Yüksek kaliteli lojistik desteği, ürünlerin müşteri deposuna zamanında ve güvenilir şekilde teslim edilmesine yardımcı olur.

GÜVENİLİR HAMMADDE TEDARİĞİ

Değerli iş ortaklarımız için kalitesinden ödün vermeden, saygın düzenlemelere uygun olarak eşi benzeri görülmemiş verimlilikte üretmek zorundayız. Bu nedenle, kağıt tedariki konusunda uluslararası saygın bir konuma sahip olan Metsa Board ile iş birliği yapıyoruz.

VIEW
Close