ACCAS
0
loading...

Karton Bardak Kılıfları

Karton Bardak Kılıfları

Kağıt bardaklar için kılıflar, sıcak içeceklerin tüketimi sırasında ısı hissedilmemesi için özel olarak tasarlanır. Kağıt bardak ceketleri olarak da tanımlanabilen kılıflar, özellikle doğrudan sıcak içecek satışında bulunan kahve dükkanlarında kullanılır. Fonksiyonel özellikleri sayesinde içeceklerin konforlu bir şekilde taşınmasını sağlamakta, bardak tutuşu için yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Accas ayrıcalığıyla tasarlanan kağıt bardak kılıfları ürünlerinde kaliteli ve birinci sınıf kağıtlar kullanılır. Üretim sırasında insan sağlığına zararlı maddelere yer verilmez. Bunun yanı sıra geri dönüştürülebilir bir tasarıma sahip olduğu için kullanım sonrasında geri dönüşüm merkezlerinde tekrar işlenebilir. Estetik, lüks ve yenilikçi kağıt bardak kılıfları sahip olmak istiyorsanız; Accas ürünleri tam da size göre!

Karton Bardak Kılıfları 

Karton Bardak Kılıfları (Baskılı Sleeve)  Özgün, geri dönüştürülebilir, baskılı kahve bardağı kılıfları iç ve dış mekân ihtiyaçları için mükemmel çözüm sunar. Standart olarak 4 oz, 7 oz, 7.5 oz, 8 oz, 12 oz, 14 oz ve 16 oz bardakları ile uyumlu ürettiğimiz karton bardak kılıf tasarımlarımız %100 geri dönüştürülebilir malzemelerden oluşmaktadır.  

 

Baskılı karton bardak kılıfları, bardak içinde bulunan sıcak veya soğuk sıvılara karşı yalıtım sağlamak için ekstra bir katman olarak tek duvar kağıt bardaklara uyacak şekilde tasarlanmıştır. Ürün kahve dükkanları, kafeler ve restoranlar için markalarını, logolarını veya tasarımlarını müşterilerinin ellerinde tam renkli, yüksek çözünürlüklü baskıyla sergilemeleri için mükemmel bir fırsat sağlar. FSC sertifikalı kâğıt kullanılarak ürettiğimiz ürünlerimiz %100 geri dönüştürülebilirdir. 
 

  • Accas karton bardak kılıfları %100 geri dönüştürülmüş lifler ile imal edilir.  
  • Kâğıt bardak kılıflardaki üretim materyalimiz %30 tüketici sonrası malzemelerden oluşur.  
  • Kağıt bardak kılıfları müşterilerin elini sızıntı ve dökülmelerden korur.  
  • Kâğıt bardağı sıkıca kavrayan kılıf kaymaz ve güvenle kullanılabilir.  
  • Kullanımı kolay bir tasarıma sahiptir ve karton bardağa kolayca yerleştirilebilir.    

 

 
VIEW
Close