ACCAS
0
loading...
175 ml
70 mm
66 mm
49mm
80 mm
ACCAS

6 oz otomat karton bardaklarla içeceklerinizi çevre dostu ve pratik bir ambalajda sunun. Accas'ın yüksek kaliteli ve sürdürülebilir tek katlı kağıt bardak seçenekleriyle otomatlar için ideal bir çözüm sağlayın.

6 oz Otomat Karton Bardak

Otomatik sıcak içecek satış makinelerinde kullanılmak üzere tasarlanmış 6 oz karton bardaklar farklı içecek türleri için idealdir. 
6 oz kağıt otomat bardakları, birinci sınıf gıda sınıfı bardaklardır. Her koşulda zahmetsizce kullanılabilir. Tüm otomat makineleri için uyumluluğunu garanti ediyoruz.

Kaliteli karton bardaklarımız, içecek otomat makinesi kullanan işletmelerin favori ürünleri arasındadır. Dayanıklı olmaları, nakliye, saklama ve kullanım sırasında kolay deforme olmamaları;onları daha da cazip kılıyor. Kaliteli kaplama ile otomat karton bardaklarımız birbirinden kolayca ayrılır. Bu sayede sıkışmaya ve makinenizi zorlamaya izin vermez. 

6 oz otomat kağıt bardaklarımız size farklı tasarımlarla ulaştırılabiliyor. İşletmenize uygun tasarımı hayal edin yeter. Ürünlerimiz modern tasarımlarıyla kahve mağazalarınızı, restoran ve kafelerinizi süsleyecek, müşterilerinizde güzel hatıralar bırakacak. Sıcak ya da soğuk içeceklerde de kullanabilirsiniz. 

Otomat makinelerinde kullanmanın haricinde tercihinize göre manuel kullanımda da faydalanabileceğiniz sıcak içecek otomat kağıt bardakları 120 dereceye kadar sıcaklığa dayanıklılıkları sayesinde kahvelerinizi dilediğiniz gibi servis etmenizi sağlıyor.

Çevre dostu bardaklarımızı %100 geri dönüştürülebilir malzemelerle imal ediyoruz.

6 oz Otomat Kağıt Bardak Ürün Özellikleri

 • 175 ml / 6oz’luk hacme sahip olan 6 oz vending karton bardaklar, tüm içecek otomatları ile uyumludur.

• Tek kullanımlık sıcak içecek kağıt bardakları, gıda ile temas konusunda sorunsuzdur. Sağlıklı ve güvenle kullanım için onaylıdır. 

• Baskılı kağıt bardakları talep etmeniz halinde su bazlı boya kullanarak baskısını gerçekleştirmekteyiz. Tüm kağıt bardaklarımız sağlıklı, sertifikalı ve güvenilir kâğıttan üretilmektedir.

• 6 oz otomat kağıt bardaklar 205 gsm – 253 gsm arasında değişen kâğıt gramajı ve 4,00 – 5,20 gr aralığında ürün ağırlığına sahiptir. Dolu olarak yaklaşık 175 ml hacimde sıvı taşıyabilir.

 Ürün Spekti    

Makale Numarası              25.05.2203  
Tanım Kağıt Bardak 7 oz / 175 ml     
Hacim (cl) 17,5    
Hammadde Ağırlık Aralığı 185 - 235
PE Ağırlık 18
Ürün Başına Ağırlık Aralığı (g) 4,10 - 5,20  
Yükseklik  (mm)     80    
Üst Çap (Dış)  (mm)         70
Üst Çap (İç)  (mm)       67
Alt Çap (mm)  49
Malzeme Açıklaması     Polietilen Kaplı Kağıt 

Paket Spekti

Paket İçi Adet 100
Koli İçi Paket 30
Paket Malzeme Taıımı HDPE Foil
Yükseklik (mm) 760
Derinlik (mm) 133
Renk Şeffaf
Kağıttan Yapıldı  Tek kullanımlık Kağıt Bardak  Gıda teması için onaylanmıştır  Yağlı Gıdalar için Onaylanmıştır  
VIEW
Close