ACCAS
0
loading...
410 ml
90mm
84 mm
60mm
112 mm
ACCAS

14 oz karton bardaklarla içeceklerinizi sürdürülebilir ve geniş bir ambalajda sunun. Accas'ın yüksek kaliteli ve çevre dostu tek katlı kağıt bardak seçenekleriyle büyük boy içeceklerinizin keyfini çıkarın.

14 oz Karton Bardak

14 oz kağıt bardakları müşterilerinizin yılbaşı partisi, doğum günü partisi ve benzeri özel etkinlikleri için en uygun ürünlerdir. Ayrıca kahve dükkanlarının ve zincir mağazaların büyük boy kahve porsiyonuna eşdeğer boyuttadır.Neme karşı bariyer olarak gıda sınıfı PE kaplı sade beyaz kağıt bardaklar sıcak içecekler için idealtek kullanımlık çözümdür. 

14 oz tek duvarlı sıcak içecek karton bardak farklı kullanımlar için uygundur. Dilerseniz kahve dükkanınızda profesyonel bir yaklaşımla manuel olarak kullanılabilirsiniz. 120 dereceye kadar sıcaklığa dayanıklı olan kâğıt bardaklarımızla sıcak içeceklerinizi güvenle servis edebilirsiniz.Gıda sınıfı çift taraflı PE kaplamalı kağıt bardaklar çeşitli gazlı içecekler, meyve suları, soda ve diğer meyveli içecekleriniz için eşsizdir.

Nem dirençleri yüksek 14 oz soğuk içecek karton bardaklar güçlü duvarları ile sızdırmaz ve kolay yıpranmaz özelliktedir. Dilerseniz dış kısmını çekici tasarımlarla markanıza özgü bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Böylelikle marka mesajınızı müşterilerinize efektif bir şekilde aktarabilirsiniz.

Tüm kâğıt bardaklarımız çevre dostudur ve %100 geri dönüştürülebilir.

14 oz Karton Bardak Ürün Özellikleri

• 410 ml / 14 oz’luk hacme sahip olan 14 oz sıcak kağıt bardaklar, her tür çay ve kahve çeşitleri ile diğer sıcak içeceklerin servisi için güvenle kullanılabilir. 

• 14 oz soğuk içecek kağıt bardaklar meyve sularından soğuk meşrubatlara ve soğuk kahve çeşitlerine kadar her türlü soğuk içecekler için kullanılabilmektedir.

• Tek kullanımlık sıcak ve soğuk içecek bardakları, gıdayla temas için onaylı ve güvenlidirler.

• Sıcak ve soğuk içecek baskılı kağıt bardakları için su bazlı boya kullanılır ve sağlıklıdır. Sertifikalı ve güvenilir kâğıttan üretilmektedir.

• 14 oz karton bardaklar 253 gsm – 310 gsm arasında değişen kâğıt gramajı ve 7,00 – 9,00 gr aralığında ürün ağırlığına sahiptir. Dolu olarak yaklaşık 410 ml hacminde sıvı taşıyabilir.

 Ürün Spekti    

Makale Numarası              25.05.2206        
Tanım Kağıt Bardak 14 oz / 410 ml    
Hacim (cl) 41       
Hammadde Ağırlık Aralığı 235 - 310     
PE Ağırlık 18
Ürün Başına Ağırlık Aralığı (g) 7,00 - 9,00    
Yükseklik  (mm)     112        
Üst Çap (Dış)  (mm)         90
Üst Çap (İç)  (mm)       84
Alt Çap (mm)  60
Malzeme Açıklaması     Polietilen Kaplı Kağıt  

Paket Spekti

Paket İçi Adet 50
Koli İçi Paket 40
Paket Malzeme Taıımı HDPE Foil
Yükseklik (mm) 510
Derinlik (mm) 154
Renk Transparent
Kağıttan Yapıldı  Tek kullanımlık Kağıt Bardak  Gıda teması için onaylanmıştır  Yağlı Gıdalar için Onaylanmıştır  
VIEW
Close