ACCAS
0
loading...
236 ml
80mm
75 mm
57mm
88 mm
ACCAS

8 oz karton bardaklarla içeceklerinizi çevre dostu ve dayanıklı bir ambalajda sunun. Accas'ın yüksek kaliteli ve sürdürülebilir tek katlı kağıt bardak seçenekleriyle mükemmel bir deneyim sağlayın.

8 oz Karton Bardak

8 oz kağıt bardaklar sıcak içecekler için birebirdir. Nasıl bir işletmeniz olursa olsun, restoran, kafe, kafeterya ya da ofis ortamlarında 8 oz karton bardak sıcak içecekleriniz için konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz.Üzerlerine yaptırmak isteyeceğiniz güzel tasarımlarla markanızı, işletmenizi harika bir görünümle temsil edebilirler. Tasarımlarımızın her biri kurumsal havanızı yansıtır ve özgün bir duruş elde eder.

%100 geri dönüştürülebilir malzemelerle ürettiğimiz 8 oz kağıt bardaklar çevre dostu bir tasarıma sahiptir. Gururla ve güvenle kullanabilirsiniz. Baskıları  doğal materyallerle yapılır ve çevreye zarar vermez. Ayrıca baskı konusunda tasarım desteği almak isterseniz firma tasarımcılarımız size özel seçeneklerle yardımcı olmaya her zaman hazırdır.  4 renge kadar baskı yaptırabilirsiniz. 

8 oz kağıt bardakları sıcak içecekler için olduğu kadar soğuk içecekler için de kullanabilirsiniz. Farklı dönemlerde farklı ihtiyaçlar için her türlü soğuk içecek servislerinde hayatınızı kolaylaştıracaktır.. Soğuk kahveler, soda, kola - gazoz, meyve parçacıklı ikramlar ve benzeri her tür ikramlarla başa çıkabilirler. 

Süpermarketler, kafeler, etkinlikler, toplantılar, konferans salonları, brunchlar, paket servisler, ihtiyacınızı siz belirleyin. Soğuk içecek kağıt bardaklarınızın kalitesini Accas belirlesin ve size temin etsin. 

Tek kullanımdan sonra atın, temizlik derdinden kurtulun. 8 oz karton bardaklar ile içecek ikramlarınız ve servisleriniz artık çok daha kolay ve keyifli. 

8 oz Karton Bardak Ürün Özellikleri

• 236 ml / 8 oz’luk hacme sahip olan 8 oz sıcak karton bardaklar, her tür çay ve kahve çeşitleri ile diğer sıcak içeceklerin servisi için güvenle kullanılabilir. 

• 8 oz soğuk içecek kağıt bardaklar  meyve sularından soğuk meşrubatlara ve soğuk kahve çeşitlerine kadar her türlü soğuk içecekler için kullanılabilmektedir.

• Tek kullanımlık sıcak ve soğuk içecek karton bardakları, gıda ile temas konusunda onaylı ve güvenilirdir.

• Sıcak ve soğuk içecek baskılı karton bardaklar için su bazlı boya kullanılır ve sağlıklıdır. Sertifikalı ve güvenilir kâğıttan üretilmektedir.

• 8 oz karton bardaklar 233 gsm – 310 gsm arasında değişen kâğıt gramajı ve 6,00 – 7,50 gr aralığında ürün ağırlığına sahiptir. Dolu olarak yaklaşık 236 ml hacminde sıvı taşıyabilir.
 

 Ürün Spekti    

Makale Numarası              25.05.2204        
Tanım Kağıt Bardak 8 oz / 236 ml    
Hacim (cl) 23,6        
Hammadde Ağırlık Aralığı 213 - 310     
PE Ağırlık 18
Ürün Başına Ağırlık Aralığı (g) 6,00 - 7,50    
Yükseklik  (mm)     88    
Üst Çap (Dış)  (mm)         80
Üst Çap (İç)  (mm)       75
Alt Çap (mm)  57
Malzeme Açıklaması     Polietilen Kaplı Kağıt  

Paket Spekti

Paket İçi Adet 50
Koli İçi Paket 40
Paket Malzeme Taıımı HDPE Foil
Yükseklik (mm) 510
Derinlik (mm) 115415
Renk Şeffaf
Kağıttan Yapıldı  Tek kullanımlık Kağıt Bardak  Gıda teması için onaylanmıştır  Yağlı Gıdalar için Onaylanmıştır  
VIEW
Close