ACCAS
0
loading...
475 ml
90mm
84 mm
60mm
132 mm
ACCAS

16 oz karton bardaklarla içeceklerinizi sürdürülebilir ve büyük boy bir ambalajda sunun. Accas'ın yüksek kaliteli ve çevre dostu tek katlı kağıt bardak seçenekleriyle ferahlatıcı içeceklerinizin tadını çıkarın.

16 oz Karton Bardak

Birinci sınıf gıda sınıfı bardak stokundan üretilmiş 16 oz kağıt bardaklar, sıcak ve soğuk içecekler için ideal ürünlerdir. Çeşitli partiler, etkinlik ve farklı özel günler için mükemmel seçimdir.Hem çok yönlü hem de ekonomik olan sıcak içecek karton bardakları kafeniz, kahve dükkanınız, yiyecek-içecek kamyonlarınız, stantlarınız veya marketiniz için harika birer içecek çözümüdür.

Yüzeyi müşterinin adını veya siparişini yazmayı kolaylaştıran net, beyaz bir renge sahiptir. Alandan tasarruf sağlayan tasarımıyla dikkatleri üzerine çeker. Kompakt saklama ve kolay erişilebilirlik için uygun bardaklık içine yerleştirilmeye müsait bir yapıdadır.120 dereceye kadar olan sıcaklıklar için uygun 16 oz karton bardaklar ile içecekleriniz sıcak, müşterileriniz memnun kalacak. 

16 oz soğuk kağıt bardaklarımız ile müşterilerinize kolayca buz gibi içecekler sunabileceksiniz. Ürünlerin her biri pratik, güvenli ve estetik tasarıma sahiptir. 
Tasarımlarını çok seveceğiniz soğuk içecek karton bardaklar, Gıda sınıfı çift taraflı kaplaması ile zaman içinde sızdırma veya parçalanma gibi sorunlara karşı fazlasıyla dirençlidir. Ayrıca neme karşı oldukça dayanıklıdır.Dilerseniz 4 renge kadar yüksek kalitede baskı ile çekici tasarımlar oluşturabilirsiniz. Marka mesajınızı müşterilerinize efektif bir şekilde aktarabilirsiniz.

Soğuk içecekleriniz için kullanacağınız Accas 16 oz karton bardaklar günlerinizi ve gecelerini neşelendirecek.

16 oz Karton Bardak Ürün Özellikleri

• 475 ml / 16 oz’luk hacme sahip olan 16 oz kağıt bardaklar, sıcak ve soğuk içeceklerin servisi için güvenle kullanılabilir. 

• Tek kullanımlık sıcak ve soğuk içecek karton bardakları, gıdayla temas için onaylı ve güvenlidirler.

• Sıcak ve soğuk içecek baskılı kağıt bardakları için su bazlı boya kullanılır ve sağlıklıdır. Sertifikalı ve güvenilir kâğıttan üretilmektedir. 4 renge kadar yüksek kalitede baskı yapılabilir.

• 16 oz karton bardaklar 253 gsm – 310 gsm arasında değişen kâğıt gramajı ve 9,00 – 13,00 gr aralığında ürün ağırlığına sahiptir. Dolu olarak yaklaşık 475 ml hacminde sıvı taşıyabilir.

    

 Ürün Spekti    

Makale Numarası              25.05.2208       
Tanım Hazır Yemek Kabı 16oz / 475 ml    
Hacim (cl) 47,5         
Hammadde Ağırlık Aralığı 235 - 310     
PE Ağırlık 18
Ürün Başına Ağırlık Aralığı (g) 9,00 -13,00    
Yükseklik  (mm)     132        
Üst Çap (Dış)  (mm)         90
Üst Çap (İç)  (mm)       84
Alt Çap (mm)  60
Malzeme Açıklaması     Polietilen Kaplı Kağıt  

Paket Spekti

Paket İçi Adet 50
Koli İçi Paket 40
Paket Malzeme Taıımı HDPE Foil
Yükseklik (mm) 510
Derinlik (mm) 154
Renk Şeffaf
Kağıttan Yapıldı  Tek kullanımlık Kağıt Bardak  Gıda teması için onaylanmıştır  Yağlı Gıdalar için Onaylanmıştır  
VIEW
Close