ACCAS
0
loading...
120 ml
62 ml
59 ml
45 ml
62 ml
ACCAS

4 oz karton bardaklarla içeceklerinizi çevre dostu ve kompakt bir ambalajda sunun. Accas'ın yüksek kaliteli ve sürdürülebilir tek katlı kağıt bardak seçenekleriyle mükemmel bir deneyim sağlayın.

4 oz Karton Bardak

Büyük marketleri olan kafeler, kahve dükkanları, fuarlar, sergiler ve benzeri etkinlikler için mükemmel çözüm olan espresso 4 oz karton bardaklar sizi ve misafirlerinizi memnun edecektir. 4 oz karton bardak boyutunda, tek katlı ve paket servisi olan restoranlar ile kahve dükkanları için idealdirler.

4 oz kağıt bardakları dilerseniz sade (düz ve tasarımsız) dilerseniz özel baskılı olarak sipariş edebilirsiniz. Logonuza, marka mesajınıza veya özel keyifli bir tasarıma yer verebileceğiniz niteliktedir. 4 renge kadar yüksek kalitede baskı yapılabilmektedir. Baskılarımızda su bazlı mürekkep kullanılmaktadır. Ayrıca gıdaya temasta risk taşıyan alkol ve solvent boyalara asla yer vermiyoruz.

Kâğıt bardaklarımız çevre dostudur ve %100 geri dönüştürülebilir. Geniş ve zengin bir üretim zinciriyle hizmet sunan Accas, üretimde kullandığı kağıtları Metsa Board ve Store Enso adlı uluslararası düzeyde güvenilir üreticilerden almaktadır. 

Buradan tedarik ettiğimiz kağıtlar FSC™ (Forest Stewardship Council), sertifikalarına sahiptir. Ayrıca gıda ile temas açısından güvenli ve çevre dostudur. Bu anlamda gerek birey sağlığı gerekse toplum sağlığı açısından güvenle kullanılabilecek kâğıt bardaklar üretmekteyiz. 

4 oz Karton Bardak Ürün Özellikleri

• 120 ml /4 oz’luk hacme sahip olan 4 oz sıcak içecek kağıt bardaklar, her tür çay ve kahve çeşitleri ile diğer sıcak içeceklerin servisi için güvenle kullanılabilir. 

• 4 oz soğuk içecek kağıt bardaklar meyve sularından soğuk meşrubatlara ve soğuk kahve çeşitlerine kadar her türlü soğuk içecekler için kullanılabilmektedir.

• Tek kullanımlık sıcak ve soğuk içecek bardakları, gıda ile temas konusunda onaylı ve güvenilirdir.

• Sıcak ve soğuk içecek baskılı karton bardaklar için su bazlı boya kullanılır ve sağlıklıdır. Sertifikalı ve güvenilir kâğıttan üretilmektedir.

• 4 oz karton bardaklar 180 gsm – 210 gsm arasında değişen kâğıt gramajı ve 2,75 – 3,10 gr aralığında ürün ağırlığına sahiptir. Dolu olarak yaklaşık 120 ml hacimde sıvı taşıyabilir.

 Ürün Spekti    

Makale Numarası              25.05.2201    
Tanım Kağıt Bardak 4oz / 120 ml    
Hacim (cl) 12    
Hammadde Ağırlık Aralığı 185 - 235
PE Ağırlık 18
Ürün Başına Ağırlık Aralığı (g) 4,00 - 5,00
Yükseklik  (mm)     62    
Üst Çap (Dış)  (mm)         62
Üst Çap (İç)  (mm)       59
Alt Çap (mm)  45
Malzeme Açıklaması     Polietilen Kaplı Kağıt  

Paket Spekti

Paket İçi Adet 100
Koli İçi Paket 30
Paket Malzeme Taıımı HDPE Foil
Yükseklik (mm) 635
Derinlik (mm) 115
Renk Şeffaf
Kağıttan Yapıldı  Tek kullanımlık Kağıt Bardak  Gıda teması için onaylanmıştır  Yağlı Gıdalar için Onaylanmıştır  
VIEW
Close