ACCAS
0
loading...
750 ml
147mm
136 mm
125mm
66 mm
ACCAS

750 cc kağıt salata kasesi ile salatalarınızı sürdürülebilir ve estetik bir ambalajda sunun. Accas'ın kaliteli ve çevre dostu gıda ambalaj seçenekleriyle müşteri memnuniyetini artırın.

750 cc Kağıt Salata Kasesi

750 cc kağıt salata kasesi, kahverengi tasarımıyla estetik, şık ve zarif bir görünüm sunan ve pek çok sektörde sıcak ve soğuk yiyeceklerin sunumu için kullanılan bir üründür. 750 cc’lik hacmiyle kullanıma sunulan ürün, özellikle plastik ürünlere alternatif olacak şekilde üretilmiştir. %100 geri dönüştürülebilir ürün, aynı zamanda çevre dostudur.

Hızlı ve kolay bir temizliği mümkün kılan yapısıyla konforlu kullanım sunmakta olan ürünün sahip olduğu fonksiyonel özellikler şu şekildedir:

  • FSC sertifikasına sahip yağlı kâğıttan üretilmiştir.
  • Sağlam gıda sınıfı kâğıttan üretilmiş olup sızdırmaz özelliğiyle her ortamda tercih edilebilir.
  • Kişiselleştirilebilir bir ürün olduğu için kağıt salata kaselerinin üzerine özel baskılar uygulanabilir. Böylelikle işletme reklamları efektif bir şekilde yapılır.
  • Doğa dostu kraft kağıtlar kullanılarak üretimi gerçekleştirilmiştir.

750 cc Kağıt Salata Kasesi Fiyatları

Birçok işletme tarafından tercih edilebilen ve reklamcılık çalışmalarında önemli bir yere sahip olan 750 cc’lik kağıt salata kaseleri, çok özel fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Tek kullanımlık salata kabı olarak satılmakta olan ürün hem katı hem de sıvı gıdalar için kullanılabilir. 

Restoranlar, erişte barları başta olmak üzere geniş bir kullanım alanına sahiptir. 750 cc salata kasesi fiyat-performans ilişkisiyle ön plana çıkmakta olup birçok sektörün ihtiyacını efektif bir şekilde karşılamaktadır. İşletmeniz için kişiselleştirilebilir bu çok özel ürünü tercih edebilirsiniz.

VIEW
Close