ACCAS
0
loading...
120 ml
62 ml
59 ml
45 ml
62 ml
ACCAS

550 cc kağıt salata kasesi ile salatalarınızı çevre dostu ve şık bir ambalajda sunun. AccasCup'ın yüksek kaliteli ve sürdürülebilir gıda ambalaj seçenekleriyle müşterilerinize daha iyi bir deneyim sağlayın.

550 cc Kağıt Salata Kasesi

550 cc Kağıt Salata Kasesi, farklı sektörlerde tercih edilen ve pratik bir kullanım sağlayan tek kullanımlık bir üründür. %100 geri dönüştürülebilir bir ürün olan kâğıt salata kaseleri, sıcak ve soğuk yiyecekler ile ikramlıklar için kullanılır. Sağlam gıda sınıfı kâğıttan üretildiği için konforlu bir kullanım sağlar. Bu salata kaseleri için PP düz kapak, PET kubbeli kapak ve Kraft kağıt kapak seçebilirsiniz.

550 cc Kağıt Salata Kasesi Ürün Özellikleri

550 cc’lik bir hacme sahip olan ve sektörlerin kâğıt salata kasesi ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan ürün, fonksiyonel özellikleriyle dikkatleri üzerine çeker. Ürünün özellikleri genel hatlarıyla şu şekildedir:

  • Plastik kaselere alternatif bir üründür. FSC sertifikalı yağlı kâğıttan üretilmiştir.
  • %100 geri dönüştürülebilir özelliktedir.
  • Sızdırmaz tasarımıyla konforlu bir kullanımı mümkün kılar.
  • Çevre dostu bir üründür, gönül rahatlığıyla kullanılabilir.
  • Tek kullanımlık bir üründür, kullanıldıktan sonra atılarak hızlı temizlik sağlar.

550 cc Kağıt Salata Kaselerinin Kullanım Alanları

Geniş bir kullanım alanına sahip olan ürün hem sıcak hem de soğuk yemekler için idealdir. Tasarımı sayesinde zarif ve benzersiz bir görünüm sunmakta olan kahverengi salata kaseleri, dengeyi garanti eden bir taban yapısına sahiptir. Bu sayede her ortamda rahatlıkla kullanılabilmektedir. 550 cc kağıt salata kasesi fiyatları kapsamında fonksiyonel kağıt salata kaselerini çok özel fiyatlarla satın alabilirsiniz.

VIEW
Close