ACCAS
0
loading...
ACCAS

26 oz kağıt döner boxlarla yiyeceklerinizi çevre dostu ve pratik bir şekilde paketleyin. Accas'ın yüksek kaliteli ve sürdürülebilir gıda ambalaj çözümleriyle fark yaratın.

26 oz Kağıt Döner Box

26 oz kağıt döner box, FSC Mix sertifikalı kağıttan üretilmiş bir üründür. Son derece estetik ve şık bir tasarıma sahip olan üründür. Geleneksel plastiğe oranla %75 daha az sera gazı salınımında bulunmakta olup çevre dostu bir üründür. Üst kısmı da kapatılabildiğinden konforlu bir kullanım vadetmektedir. 

26 oz Kağıt Döner Box İşlevsel Özellikleri

26 oz döner box, oldukça işlevsel bir üründür. Kraft görünümlü baskılıdır. Yüksek kalite baskı makineleri ile üretilmekte olup ürünler üzerinde özel baskıda bulunulması ve ürünlerin kişiselleştirilmesi olanaklıdır. Bu sayede işletmelerin reklamları da estetik ve zarif bir şekilde yapılabilmektedir.  

Döner box 26 oz ebadındadır ve yenilikçi özellikleri bünyesinde barındırır. Ürünün dikkat çeken özellikleri şu şekildedir:

  • Kraft veya beyaz olarak üretilmektedir. 
  • Su bazlı mürekkep kullanılarak oldukça titiz bir şekilde üretilmiştir.
  • Doğa ve çevre dostu bir üründür.
  • Sıcak, soğuk ürünlerin yanı sıra ıslak ve kuru ürünlerin sunumunda kullanılır.
  • Pirinç yemekleri, patates kızartması, erişte, atıştırmalıklar ve daha pek çok gıda servisi için idealdir.

26 oz Kağıt Döner Box Ürünleri ve Fiyatları

26 oz döner box, tasarımıyla olduğu kadar fonksiyonel özellikleriyle de ön plana çıkıyor. Çok özel fiyatlar üzerinden satışa sunulan ürünleri satın alabilir, işletmenizin reklamını zarif bir şekilde yapabilirsiniz. 26 oz döner box fiyatları, ve ürün özellikleri, farklı sektörlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek yapıdadır.

VIEW
Close