ACCAS
0
loading...
ACCAS

16 oz Çorba Kasesi, İç kısımları bir nem bariyeri olan PE ile kaplı kâğıt çorba kasesi, sıcak yemek ve salata servisleriniz de dahil olmak üzere çok çeşitli kullanım imkanlarıyla karşınızda!

16 oz Çorba Kasesi

İç kısımları bir nem bariyeri olan PE ile kaplı kâğıt çorba kasesi, sıcak yemek ve salata servisleriniz de dahil olmak üzere çok çeşitli kullanım imkanlarıyla karşınızda! Marketler, restoranlar, kafeteryalar gibi ortamlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz 16 oz karton çorba kaseleri, self servis gıda hizmetleriniz için harika bir sunum taahhüt ediyor! 

Sabah çorbaları, sıcak ikramlar, sebze yemekleri ve salatalar için karton kapları kapağı ile güvenle kullanın. 16 oz karton çorba kaseleri, genişlik ve derinlik olarak standart tek porsiyon için idealdir. Aynı zamanda ergonomik yuvarlak tasarımıyla hareket halinde taşımayı kolaylaştırıyor. 

Sade düz beyaz tasarımıyla kullanabileceğiniz karton çorba kaselerini, markanızın logosu veya özel tasarımlarıyla birlikte kişiselleştirme olanağını size sunuyoruz. Tasarımlarınız için kâse üzerinde yeterince geniş alan mevcuttur. Ayrıca siparişlerinizi takip edebilmeniz için üzerine yazı yazmanızı da mümkün kılar. 

Neme karşı dayanıklı yapısı, sızdırmazlık konusunda da tasarımları güçlü kılıyor. PE kaplamalı kartondan ürettiğimiz 16 oz karton çorba kaseleri, sıvıları ve yiyecekleri akıtmadan güvenle tutar. Ayrı satın alabileceğiniz uyumlu kapaklar karton kâseye sıkıca oturur. Kapağın pürüzsüz yapısı, müşterileriniz gıdalarını tüketirken acele ettiklerinde bile güvenle kullanabilmelerini sağlıyor.

Böylece fast food benzeri hızlı servislerinizde son derece kullanışlı 16 oz karton çorba kaseleri elinizi rahatlatacak. Şarküteriler, marketler veya salata açık büfeleri için mükemmel bir yapıya sahip olan 16 oz kağıt sıcak yemek kabı ve kapak kombinasyonu, paket servis sıcak yiyecekleriniz için harika bir sunum sağlar!

Tek kullanımlık sıcak ve soğuk içecek hazır yemek kapları, gıdayla temas için onaylı ve güvenlidirler.

 Ürün Spekti    

Makale Numarası 25.05.2208
Tanım Hazır Yemek Kabı 16oz / 475 ml
Hacim (cl) 47,5
Hammadde Ağırlık Aralığı 235 - 310 
PE Ağırlık 18
Ürün Başına Ağırlık Aralığı (g) 8,50 -9,50
Yükseklik  (mm)     71
Üst Çap (Dış)  (mm)         111
Üst Çap (İç)  (mm)       106
Alt Çap (mm)  95
Malzeme Açıklaması     Polietilen Kaplı Kağıt

Paket Spekti

Paket İçi Adet 50
Koli İçi Paket 40
Paket Malzeme Taıımı HDPE Foil
Yükseklik (mm) 510
Derinlik (mm) 154
Renk Şeffaf
VIEW
Close