ACCAS
0
loading...
1300 ml
187mm
178 mm
162mm
68 mm
ACCAS

1300 cc kağıt salata kasesi ile salatalarınızı sürdürülebilir ve şık bir ambalajda sunun. Accas'ın kaliteli ve çevre dostu gıda ambalaj seçenekleriyle benzersiz bir sunum gerçekleştirin.

1300 cc Kağıt Salata Kasesi

1300 cc kağıt salata kasesi, son derece kullanışlı bir üründür. Soğuk ve sıcak gıdaların sunumunda kullanılan ürün, PE kaplamalı tasarımlarıyla sağlıklı bir kullanım vadediyor. Geri dönüştürülebilir bir ürün olan kağıt salata kasesi, plastik ürünlerin aksine çevre dostudur. Bu salata kaseleri için PP düz kapak, PET kubbeli kapak ve Kraft kağıt kapak seçebilirsiniz.

Yenilikçi özellikleri bünyesinde barındıran ürünün işlevsel özellikleri şu şekildedir:

  • Kokusuz bir üründür, gıda sınıfı malzemelerle üretimi gerçekleştirilmiştir.
  • Çorba, makarna, salata, güveç gibi gıdaların sunumunda kullanılır.
  • Sıcak ürünlerle kullanımında bozulmaya neden olmaz, bu sayede rahat bir kullanım sağlar.
  • Tasarımı oldukça özeldir, estetik ve zarif detaylarıyla dikkatleri üzerine çeker.

1300 cc Kağıt Salata Kasesinin Kullanım Alanları

1300 cc’lik hacmiyle her kullanıcıya hitap eden ürün, farklı sektörlerde kullanıma uygundur. Güçlü ve sağlam yapısıyla farklı türdeki yiyeceklerin sunumunda tercih edilir. Kafeler, restoranlar, erişte barlarının yanı sıra paket servislerde de kullanılabilmektedir. Ürün üzerinde özel baskı yapılabilmekte olup bu sayede işletmelerin tanıtımı da gerçekleştirilebilmektedir.

1300 cc Kağıt Salata Kasesi Fiyatları

1300 cc kağıt salata kasesi fiyatı kapsamında her bir ürün, çok özel fiyatlar üzerinden satışa sunulur. Estetik ve incelikli tasarımlarıyla benzersiz bir görünüm elde eden ürünler, aynı zamanda fonksiyonel özellikleriyle de ön plana çıkmaktadır. Çevre dostu kağıt salata kaseleri sayesinde hem işletmenizin tanıtımını yapabilir hem de çok özel ürünlerle sunumda bulunabilirsiniz.

VIEW
Close