Termoform Bardak Nedir?

Evimiz dışında bir yerde yemek yiyip bir şeyler içtiğimiz zaman çoğunlukla kullandığımız bardak türlerinden olan termoform bardağın adını ilk kez duyuyor olabilirsiniz. Aslında termoform bardaklar çoğumuzun birçok kez kullandığı klasik plastik bardakların genel adı olarak bilinmektedir. Hem sıcak hem de soğuk içecekler için ideal olan bu termoform bardaklar kolay kullanımları, uygun fiyatlı olmaları ile de çokça tercih edilmektedir. Termoform bardaklar genellikle alkolsüz içecekler, smoothiler, milkshakeler, buzlu kahve gibi içecekler için son derece kullanışlı ürünlerdir.

Termoform Bardak Çeşitleri

Bahsettiğimiz gibi pek çok yerde görebileceğimiz bu bardakların farklı boyut ve şekillerde olan türleri mevcuttur. En bilineni ise ufak  180 CC plastik bardak dediğimi türüdür. Bu plastik bardağı hemen her kantin gibi toplu yemek yenen yerlerde bulabiliriz. Accas Cup firmamızda günlük kullanımınız için oldukça uygun olan saydam renkte, hafif ve dayanıklı popipropilen plastikten yapılan bardaklar satışa sunulmaktadır.

Diğer termoform bardak çeşitlerimiz ise 12 OZ / 300 CC boyutunda, 24 OZ / 500 CC boyutunda ve 20 OZ / 400 CC boyutlarıdır. Bu farklı boyutlarda bardaklara en kısa sürede ulaşmak, tüm termoform bardakları incelemek isterseniz yapmanız gereken Accas Cup firmamızın Termoform bardak bağlantılarını kullanmaktır.