S.S.S.

Sık Sorulan Sorular

1. Kendi logonuzu üründe yazdırabilir misiniz?

Evet, elbette. Logonuzu neredeyse tüm ürünlerde bastırabiliriz.

2. Kendi logomu basmak istediğimde ne yapacağım?

Lütfen logonuzu veya varsa bardak tasarımınızı orijinal vektör dosyasını bize gönderin. Sadece baskı için klişe maliyeti olacaktır.

3. Ne Kadar Farklı Bardak Alabilirim?

Karton bardaklarda 4oz, 7oz , 8oz, 12oz, 14oz ve  16oz boyutlarında; Plastik bardaklarda 300cc, 400cc ve 500 cc boyutlarında Bunlarla ilgili daha ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

4. Bardakları Yapmak Için Kullanılan Kağıt Kartonunun GSM / Kalınlığı Nedir?

GSM 185 ila 300 arasında değişir GSM bardağı ve bardak boyutuna bağlıdır. İhtiyacınıza göre GSM / kalınlık seçme seçeneğiniz vardır.

5. Bardakların Yazdırılacak Renklerin Sayısı Konusunda Bir Sınır Var Mı?

Karton bardaklarda 4 Renk, Plastik bardaklarda  ise 8 renge kadar  sayısını seçmek size kalmış.

6. Renkli Ambalaj Zararlı Mı? İçine Yiyecek Koymak Güvenli Midir?

Zararlı olmayan ve gıda ambalajlama üretimine ayrılmış sertifikalı malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Gıdaya uygun %100 dönüştürülebilir su bazlı mürekkepler kullanılmaktadır.

7. Siparişimin İşleme Koyulması Ne Kadar Sürüyor?

Son baskıyı etkileyen çeşitli faktörler, Özel Baskılar, Sipariş Hacmi, Bardak türü, İş Planımızdır. Genel Baskılı ve Düz Bardaklar çoğunlukla karton bardaklarda  3-4 Gün içinde, plastik bardaklar ise 15 -20 gün içinde üretilir ve gönderilir. Özel Baskı siparişleri için, sipariş verirken teslim tarihleri teyit edilir.

8. Türkiye Geneline Teslim Edebiliyor Musunuz?

Evet, Türkiye’nin neredeyse  her yerine uygun maliyetli bir ulaştırma modeli ile sunuyoruz.

9. Özel Baskı İçin Minimum Sipariş Miktarı Nedir?

Karton bardaklarda özel baskı siparişlerde 1 ve 2 renkli işler için 100.000 adet, 3 ve 4 renkli işler için 150.000 adet;  Plastik bardaklarda ise 66.000 adet üretim yapabiliyoruz. Ancak, Baskı maliyetini ve dolayısıyla Ürün maliyetini en aza indirgemek için daha fazla miktar yerleştirmeniz önerilir. Hızlı bir yanıt almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

10. Özel Baskılı Siparişler İçin Neden Minimum Miktar Var?

Özel baskı ile, baskı sürecimiz su bazlı mürekkepler olduğundan, baskı plakaları (her renk bir tabağa ihtiyaç duyar), hazır hale getirme (yazdırılmış işi başlatma) makinenin hızı oldukça yüksek olduğu için birkaç yüz metre kağıt ve plastik hammadde alır ve en az 5,000 bardak fire verilir. Bu nedenle maliyeti düşürmek için miktarı daha yüksek yaparız.