Promosyon Karton Bardak

promosyon karton bardak

Karton bardaklar ev dışında kullanım için diğer bardak türlerine göre daha sağlıklı ve doğayla uyumludur. Böyle olduğu için bu tarz bardakların kullanımının arttırılması, firmaların bu tarz ürünler ile promosyonlu kampanyalar düzenlemesi önemlidir. Eğer siz de promosyon karton bardak üzerine kendi reklamınız ile ya da sade bir logonuz ile tasarım yaptırmak, bunu promosyon ürün olarak kullanmak isterseniz Accas Cup firması olarak boy boy karton bardaklar ile hizmetinizdeyiz. Karton bardaklar üzerinde baskılı bir şekilde yaptıracağınız ürünler sayesinde reklam yapabileceğinizi göreceksiniz.

Baskılı Bardak İle Reklam

Eğer kendi firmanıza ait karton bardaklarınız olsun istiyor ve bunlarla reklam yapmak istiyorsanız öncelikle bardak boyutlarını seçmek ile işe başlayabilirsiniz. Firmamızda çok farklı boylarda karton bardaklar olduğu için bunlardan sizin reklamınızı en iyi yansıtacak olan boyutu tercih edebilirsiniz. Daha sonra hazırlattığınız reklam baskılarını karton bardaklarda gördüğünüzde ve bunlar kullanıcılarının dikkatini çekmeye başladıkça doğru bir karar verdiğinizi fark edeceksiniz.

Örneğin gençleri ilgilendiren bir ürün ya da hizmet veriyorsanız özellikle üniversite ve lise kantinlerinde kullanılmak üzere karton bardak baskıları yaptırabilirsiniz. Bu baskılar sayesinde hedeflediğiniz kitleye kısa sürede ulaşmanız mümkün olacaktır. Firmamızda sadece karton bardaklara da değil, bunlarla birlikte plastik boy boy bardaklara da ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken firma yetkililerimiz ile iletişime geçmek, baskısını yaptıracak tasaımlf