PLASTİK BARDAK

Plastik bardak üreticileri arasında benzersiz tasarımları ve deneyimli ekibi ile güvenilir hizmetler sunan ACCASCUP, profesyonel bir üretim şirketidir. Piyasadaki benzersiz, yüksek kalitede Tek Kullanımlık içecek bardağı sunuyoruz. PET, PLA, PP ve PS’de çok çeşitli şeffaf plastik soğuk içecek kapları üretiyoruz. Accascup bardakları birinci sınıf hammadde ve üstün teknoloji kullanarak üretilmektedir.

 

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan ACCASCUP, kullandığı benzersiz teknoloji ile plastik bardak üreticileri arasında müşterilerin beklentilerini her zaman titizlikle karşılamaktadır. ACCASCUP, 180cc , 300cc, 400cc ve 500 cc ebatlarda plastik bardak ve plastik fincan üretmektedir.

 

Çevre dostu şirket olan ACCASCUP, plastik bardak üretirken çevreye zarar vermeyen teknoloji kullanmaktadır. Türkiye’nin her yerine plastik bardak lojistiği sağlayan ACCASCUP, tüm süreçleri büyük bir titizlikle yürütmektedir.

TERMOFORM BARDAKLAR

termofor bardaklar

Bu plastik bardaklar alkolsüz içecekler, smoothies, slush, milkshake’ler, şarap, kokteyller, tatlılar meyve suları ve buzlu kahve içecekleri için mükemmeldir.

İNCELE

ÜRÜNLER

ÖZEL BASKILI KARTON ARDAK
KARTON BARDAKLAR
PLASTİK BARDAKLAR
PLASTİK KARTON KAPAKLAR

BİLGİ AL