Plastik Bardak Boyutları

plastik bardak kullanımı

              Hemen herkes bilindik içecek zincirlerinde, baristanın farklı boyutlardaki plastik bardakları göstererek ‘’ Hangi boy olsun?’’ sorusu ile karşılaşırsınız. Gösterilen o plastik bardak kaç cc olabilir? Plastik bardak boyutları 180cc , 12 oz\ 300cc, 14 oz\ 400cc ve 16 oz \ 500 cc olarak değişiklik gösterebilir. Dilediğiniz boyutta oluşacağınız siparişler ile size özel tasarımlarla, tanıtımınızı kolayca yapabileceğiniz harika bardaklara sahip olabilirsiniz. 12 oz\ 300cc,  14 oz\ 400cc ve 16 oz \ 500 cc boyutundaki plastik bardaların aynı zamanda kapaklarının üretimini de sağlıyoruz. Servis ettiğiniz içeceklerin harika görünüşü ile müşterileriniz işletmenize mutlaka tekrar uğramak isteyecek.

             İster işletmeniz için isterseniz de doğum günü partisi, sünnet ya da düğün gibi etkinliklerde kullanmak üzere satın alacağınız her boyutta plastik bardak çeşitlerine sahibiz. Bizim üretimimiz olan plastik bardakların tamamı A kalite ve 1. Sınıf plastikten üretilmiştir.  Kullanılacak organizasyona uygun plastik çeşidinden üretilmiş, içerisinde servis edilecek sıvı ile uyumlu plastik bardaklar nerede kullanırsanız kullanın yaptığınız iş hakkında mutlaka ipuçları verecektir. Şeffaf ya da renkli plastik bardak seçenekleri ile istediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Plastik bardak boyutunda müşterileriniz ya da misafirlerinize seçenek sunmak üretip satışını yaptığınız içeceğin tadımlık ya da tiryaki olarak tamlayabileceğimiz boyutların fiyat farkları ile size finansal bir katkı sağlayabilir ya da içeceklerin veya bardakların ziyan olmaması için iyi bir çözüm sunabilirsiniz. 

            Plastik bardak boyutu değiştikçe içindeki sıvı kapasitesine bağlı olarak kalınlıkları da değişiklik göstermektedir. Özellikle milkshake gibi hem soğuk hem de büyük porsiyonlara sahip içeceklerin hem muhafaza hem de servis edilmesi için genelde daha büyük boyutlar olarak tanımladığımız plastik bardaklar tercih edilir. Hem bu sayede daha kalın olan plastik, kullanıcının elini rahatsız etmeden içeceğini plastik bardak sayesinde keyifle bitirir.

              Biz Accascup olarak ürettiğimiz her plastik bardak dahil, tüm tek kullanımlık bardak çeşitlerimiz ile kalitemizin arkasındayız. Plastik bardak üretim bandının her bir aşamasında işimizi özenle takip ederek, hijyen koşullarında el değmeden size ulaşan kusursuz siparişler elde etmek ve siz müşterilerimizi memnun etmeye çalışıyoruz.