Özel Baskılı Plastik Bardak

YÜKSEK KALİTELİ PLASTİK BARDAK SERİSİ

Özel baskılı soğuk  12oz, 16oz, 20oz  ve 24oz arasında değişen çeşitli boyutlarda plastik  bardaklarda markanızı veya özel etkinliklerinize göre tasarlayabilirsiniz. Bu plastik bardaklar berrak, sızdırmaz ve mukavemeti oldukça yüksektir.

ÖZEL BASKILI BARDAK

Plastik boyutları ve aralıkları, baskı hattı çalışmaları ve proses ve ekran çalışmaları üzerine 8 renkte özel plastik bardak baskı hizmeti sunuyoruz. Tüm plastikbardak baskıları çevre dostu su bazlı mürekkepler ile gerçekleştirilir. Her türlü plastik bardağı yönetir ve sıfırdan yepyeni bir kavram yaratırız. Tüm gereksinimler tartışılabilir ve alternatifler kullanılabilir. Maksimum marka geniş bir alana 1 den 8 Renk baskı yapılabilir.

SİZE ÖZEL BARDAK

ACCASCUP plasitk bardak için doğru çözümü sağlar. Özel baskılı plastik bardaklar, mesajınızı doğrudan müşterilerinizin eline almanıza olanak tanır. Özel baskılı plastik bardaklar, marka bilinci oluşturma ve bunun farkındalığını geliştirme veya promosyonel veya mevsimlik bir mesajı destekleme konusunda mükemmel bir çözümdür. Baskılı plastik bardaklar güçlü, esnektir ve mesajı en çok müşterinin burnunun altında en çok önemli olan yere götürür.

özel baskılı bardak özellikleri