Özel Baskılı Karton Bardak

ozel-baskili-karton-bardak

YÜKSEK KALİTELİ KARTON BARDAK SERİSİ

Özel baskılı sıcak-soğuk olmak üzere 4oz ve 16oz arasında değişen çeşitli boyutlarda karton bardaklarda markanızı veya özel etkinliklerinize göre tasarlayabilirsiniz. Bu karton bardaklar kokusuz, sızdırmaz ve mukavemeti oldukça yüksektir.

ÖZEL BASKILI KARTON BARDAK

Karton bardak boyutları ve aralıkları, baskı hattı çalışmaları ve proses ve ekran çalışmaları üzerine 4 renkte özel karton bardak baskı hizmeti sunuyoruz. Tüm karton bardak baskıları çevre dostu su bazlı mürekkepler ile gerçekleştirilir. Her türlü karton bardağı yönetir ve sıfırdan yepyeni bir kavram yaratırız. Tüm gereksinimler tartışılabilir ve alternatifler kullanılabilir. Maksimum marka geniş bir alana 1 den 4 Renk baskı yapılabilir.

SİZE ÖZEL BARDAK

ACCASCUP karton bardak için doğru çözümü sağlar. Özel baskılı karton bardaklar, mesajınızı doğrudan müşterilerinizin eline almanıza olanak tanır. Özel baskılı karton bardaklar, marka bilinci oluşturma ve bunun farkındalığını geliştirme veya promosyonel veya mevsimlik bir mesajı destekleme konusunda mükemmel bir çözümdür. Baskılı karton bardaklar güçlü, esnektir ve mesajı en çok müşterinin burnunun altında en çok önemli olan yere götürür.