Telefon: 0850 259 00 40 | E-mail: bilgi@accascup.com

 

Özel Baskılı Bardak

YÜKSEK KALİTELİ KARTON BARDAK SERİSİ

Özel baskılı sıcak-soğuk olmak üzere 4oz ve 16oz arasında değişen çeşitli boyutlarda karton bardaklarda markanızı veya özel etkinliklerinize göre tasarlayabilirsiniz. Bu karton bardaklar kokusuz, sızdırmaz ve mukavemeti oldukça yüksektir.

Özel Baskılı Bardak

Kağıt boyutları ve aralıkları, baskı hattı çalışmaları ve proses ve ekran çalışmaları üzerine 4 renkte özel kağıt bardak baskı hizmeti sunuyoruz. Tüm kağıt bardak baskıları çevre dostu su bazlı mürekkepler ile gerçekleştirilir. Her türlü kağıt bardak ve bardağı yönetir ve sıfırdan yepyeni bir kavram yaratırız. Tüm gereksinimler tartışılabilir ve alternatifler kullanılabilir. Günümüzde neredeyse tüm sektörlerde karton bardak sıklıkla kullanılmaktadır. Kullanım alanlarında kısıtlama olmaksızın her alanda karton bardaklara ihtiyaç duyulmaktadır. Her tür yiyecek ve içecek uygulaması için tasarlanmış yüksek kaliteli özel baskılı kağıt bardak serileriyle markanızı tanıtın. Maksimum marka için pürüzsüz saten kağıda 1 den 4 Renk baskı yapılabilir.

Herkese Özel Bardak

Günümüzde kağıt bardak endüstrisi rakipsiz bir hızla büyümektedir ancak birçok bardak üreticisi baskı, delme gibi sorunlarla karşı karşıyadır. ACCASCUP Kağıt, sorunları karşılamak ve müşterilerin gereksinimini karşılamak için tek yerdir.  Kağıt bardak için doğru çözümü sağlar. Özel basılı kağıt bardaklar, mesajınızı doğrudan müşterilerinizin eline almanıza olanak tanır. Özel basılı kağıt bardaklar, marka bilinci oluşturma ve bunun farkındalığını geliştirme veya promosyonel veya mevsimlik bir mesajı destekleme konusunda mükemmel bir çözümdür. Basılı kağıt bardaklar güçlü, esnektir ve mesajı en çok müşterinin burnunun altında en çok önemli olan yere götürür.

Teknik

RENK SEÇİMİ

Özel olarak 4 renge kadar tam renkli baskı

 

İÇ KAPLAMA

Biyobozunur PLA ile kaplıdır.

 

YAN KAĞIT

PEFC akredite edilmiş sürdürülebilir kaynaklı kağıttan üretilmiştir.

 

DIŞ KAPLAMA

İzolasyonla kaplamak için özel olarak uygulanmış dokulu kaplamadır.

 

DİZAYN

Sınırsız tasarım seçenekleri ve size özel tasarımlar

 

MÜREKKEP

% 100 gıda sınıfı güvenli ve su bazlı mürekkepler kullanılır.