Özel Baskılı Bardak İle Marka Bilinilirliğinizi Arttırın

özel baskılı bardak

Karton bardak kullanımı arttıkça farklı alanlarda da bu ürünlerden görmeye başladık. Örneğin eğer firma içi etkileşimi arttırmak adına özel günlerde baskılı karton bardaklar kullanmak istiyorsanız Accas Cup firmamız üzerinden istediğiniz her türlü baskılı bardağa ulaşabilirsiniz.

Firmanızdan bir çalışanınızın özel günüyse ya da direk firmanızı ilgilendiren bir özel günse baskılı bardak seçeneklerini tercih etmenizi öneriyoruz. Bu tarz baskılı bardaklar ile o günkü etkinliği çok daha farklı bir şekilde geçirmiş olacaksınız. Sadece özel günleriniz için de değil üstelik, önemli dini ve milli bayramlara da günler için de bu tarz bardaklar hazırlatabilir, logonuz ile birlikte özel tasarımlar yaptırabilirsiniz.  Yaptıracağınız bu özel gün bardaklarını sadece şirket içinde dağıtmanız da gerekmiyor. Çeşitli toplu yemek yenen yerlerde (kantin gibi) de dağıtabilirsiniz. Böylece uygun bir şekilde reklamlarınızı yaptırmış olursunuz.

Karton Bardağa Baskı

İstediğiniz herhangi bir tasarım için bardak boyutu seçerek istediğiniz tasarımı yaptırabilirsiniz. Üstelik bu tasarımları ya sade bir şekilde bastırabilir ya da daha renkli tasarımlar kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece accas cup sitemiz üzerinden bizlerle iletişime geçmek ve hangi baskı türünü hangi boy bardak üzerine yaptıracağınızın kararını vermek olacaktır. Firmamızda 4 OZ, 7 OZ, 8 OZ, 12 OZ, 14 OZ ve 16 OZ boyutlarında bardaklar bulunmaktadır. Bu boyutlar arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Kişiselleştirebileceğiniz karton bardak seçeneklerine kısa sürede ulaşmak isterseniz accas cup firmamız karton bardak serisine göz atmanızı öneririz.