Neden Karton Bardak Tercih Edilmeli?

neden-karton-bardak-tercih-edilmeli

İnsanların ev dışarısında da bolca vakit geçirdiği günümüzde, her yere cam bardak taşıyamayacağı bir gerçektir. İşte bu nedenle karton ve plastik bardaklar hayatımıza girmiştir. Karton bardaklar üretimindeki ham maddesinin kağıt olması nedeniyle plastik olan bardaklara göre tabi ki daha zararsız sayılmaktadır. Yine karton bardakların atıklarının da hızlı şekilde geri dönüşüme kazandırılması kullanımının nedenlerini de bizlere göstermektedir.

Karton bardak üreticisi olan firmalar gelecek nesillere daha sağlıklı bir dünya bırakmak istedikleri için bu tarz bardak üretimine daha fazla önem vermektedir. Bunun yanında eğer plastik bardak üretimi de varsa o firmanın kullandığı ham maddelerin sağlığa ve doğaya uygun olmasına dikkat edilmelidir. Bizler Accascup bardak üreticileri olarak karton bardaklar ile birlikte ürettiğimiz plastik bardakların da sağlığa ve doğaya uyumlu olmasına özen göstermekteyiz. Bunu da çeşitli ISO sertifikaları ile desteklemekte ve güvence altına almaktayız.

Çevre İçin Karton Bardak

Eğer plastiği tamamen hayatınızdan çıkarmayı amaçlıyorsanız karton bardak kullanımı elbet daha uygun bir seçim olacaktır. Bununla birlikte Accascup firmamızda en çok tercih edilen boyutlardan birisinin de 8 oz karton bardak olduğunu hatırlatmamızda yarar var. Bu boylarda seçeceğiniz karton bardaklar özellikle baskılı olduklarında firma tanıtımlarını kolayca yapmanıza da olanak sağlar. Genç kesime hitap eden bir ürün ya da reklamınız varsa bunun için kantinlerle anlaşıp onlara bardak bırakabilir ya da farklı mecralarda karton bardaklarınızla reklam kampanyalarınızı yürütebilirsiniz.