Neden Biz

Karton bardak ürünlerinde standart ve özel baskılı sıcak-soğuk olmak üzere 4oz ve 16oz arasında değişen çeşitli boyutlarda karton bardaklar, kapak, bardak kolları, bardak tutacağı gibi birinci sınıf paketleme ürünleri;

 

Plastik bardak ürünlerinde baskısız ve özel baskılı soğuk 300cc, 400cc ve 500cc arasında değişen çeşitli boyutlarda plastik bardaklar, kapaklar gibi paketleme ürünleri üretmektedir.

 

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, size en iyi lojistik hizmetleri ile ürün temin edebiliriz. Ekibimiz, ürünlerin sevkiyat sürecinde ve teslimat sonrasında da sizinle sürekli iletişim içinde olacaktır. Tüm tasarım, üretim ve teslimat süreçlerini daha kolay hale getirir ve en kısa sürede tamamlar.

 

Yenilikçi ve iyi deneyimli profesyonel ekibimiz, müşterilerin ihtiyaçlarına titizlikle bakmaları ve nihai ürünlerin beklentilerine uygunluğunu sağlamak ve onlara karşılık olarak en iyi değeri elde etmelerinde yardımcı olmak için birlikte çalışırlar.

KÜÇÜK ÖLÇEKLİ LOJİSTİK

Toplu sipariş yoluyla maliyet tasarrufundan yararlanmak isteyen, ancak siparişlerini kendi bünyesinde depolama kapasitesine sahip olmayan müşterilerimiz için hem para hem de yerden tasarruf etmelerini sağlayan lojistik hizmetleri sunuyoruz.

ÖZEL BASKI İŞLERİ

Her zaman ön plana çıkabilmeniz için yüksek kaliteli baskı ve tavsiye sunuyoruz. Logonuzu veya özel tasarımınızı göndermeniz yeterlidir ve ekibimiz onay için bir mock-up hazırlayacaktır.

GENİŞ BOYUT ARALIĞI

Accas Cup olarak, piyasadaki en popüler ebatları üretiyoruz ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha da fazla karşılamak için özel sipariş vermek için kapsamlı seçenekler sunuyoruz.

DİZAYN

Müşterilerimize tam ölçekli tasarım hizmetleri sunuyoruz. İster tam bir yeni ürün tasarımına veya mevcut marka stilinize tamamlayıcı bir ürüne ihtiyacınız olsun, özel tasarım yönetimi ekibimiz ihtiyaçlarınızı eksiksiz yerine getiren bir çözüm bulacaktır.