Telefon: 0850 259 00 40 | E-mail: bilgi@accascup.com

Kristal Bardak

KRİSTAL BARDAK

Piyasadaki benzersiz, yüksek kalitede Tek Kullanımlık içecek bardağı sunuyoruz. Bu plastik bardaklar slush, milkshake’ler, şarap, kokteyller, tatlılar meyve suları ve buzlu kahve içecekleri ve tatlı servislerinin sunumu için mükemmeldir. Bardakların berraklığı, hem içecekler hem de paketlenmiş ürünler için yüksek kaliteli bir görünüm sağlar. Plastik bardaklar partiler, festivaller ve iç ve dış mekan etkinlikleri için idealdir.
kristal bardak teknik özellikler

Dayanıklı

% 25 geri dönüştürülmüş plastikten üretilen bu plastik kap, çatlağa dayanıklıdır ve böylece tatlı, meyve suları, smoothie’ler ve daha fazlasını güvenle yapabilirsiniz!

Haddelenmiş Üst Kenar

Her bardağın üst kısmındaki bir haddelenmiş kenar, rahat yudumlarken, fincan sertliği sağlar. Bu dokunuş için pürüzsüz, çökmeyi önlemek için yeterince sağlamdır.

Mükemmel Ürün Görünürlüğü

Bu bardağın saydam renklendirmesi, ürünlerinizin yoldan geçenlere gösterilmesini sağlarken, hızlı ürün tanımlaması sağlar. Tatlılarınızı ve buzlu kahvenizi servisinde mükemmeldir.

Neredeyse Kırılmaz

Neredeyse yok edilemez PET plastikten üretilen bu bardak çatlamaya dirençlidir ve konukların elinde kırılmaz. PET, atık depolama alanlarındaki atık miktarını azaltmak için tasarlanmış geri dönüştürülebilir bir malzemedir.