Karton Bardak Nedir?

neden-karton-bardak-tercih-edilmeli

       Sıvı tüketmek hayatımızın her anında gerçekleştirdiğimiz çeşitli sosyal sayılabilecek faaliyetlerden biri. Genellikle su dışında diğer içeceklerimizi sohbet anında tüketmek bizim için oldukça keyiflidir. Peki içeceklerimizi yudumlarken kullandığınız bardakların hepsi aynı materyale mi ait?

Pandemi dolayısıyla tek kullanımlık ürünlerin önemi ve tüketimi fazlaca arttı. Özellikle tek kullanımlık bardaklar hijyen için toplu alanlarda sağlığı kolaylıkla,  porselen ya da cam bardağını yeterli sıklıkta temizleyemeyenler için kurtarıcı nitelikte bir ürün oldu.  Peki karton bardak nedir?

            Karton bardak kâğıttan üretilen, insan sağlığına hiçbir zararı olmayan, ister sıcak isterse soğuk içeceklerimizi kolaylıkla servis edebileceğimiz kullan at mutfak elemanları sayılabilir. Karton bardak aynı zamanda cam bardak kadar sağlıklı, diğer kullan at bardaklardan olan köpük ve plastik bardaklar gibi hafif yapıya sahip ve kırılma tehlikesi bulunmayan kâğıttan imal edilmiş bardaklar olarak tanımlanabilir.

              Kullanımı prensibi ile tanıtımı yapılması istenen herhangi bir olay işyeri ya da promosyonun çok düşük maliyetle reklamının yapılmasını sağlar. Sipariş üzerine istenilen boyutta, renkte ve üzerinde istenilen logo tasarım ya da şekil barındıran her türlü karton bardak üretilebilir.

              Accasscup karton bardak üreticisi olarak sektörde gösterdiği değişmez kalitesi ile her siparişinizi en güzel şekilde size teslim edecektir. Kendi üretimimiz olan her karton bardak çeşidi,  Forest Stewardship Council (FSC) sertifikasına uygun şekilde Georgia Pasific kâğıdı ile üretiyoruz. Georgia Pasific kâğıdı, karton bardak üretilen kağıtlar arasında en kalitelisidir.  Kullandığınız karton bardağın hangi kâğıttan yapıldığına mutlaka dikkat edin, karton bardak satın alırken kâğıdın markasını öğrendiğinizden emin olun. Sağlığınızı gözetmek bizim en büyük görevlerimizden olup, Karton bardak baskılarımızın tamamını su bazlı ve sağlığa zararlı olmayan boyalar ile yapılmaktadır. Karton bardaklarımızın bu özelliği ile içiniz rahat şekilde içeceğiniz sıcak veya soğuk olsa bile güvenle tüketebilirsiniz.  Siparişe özel bardak üretimleri hakkında bilgi almak isterseniz, sitemizden ya da telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.