Karton Bardak Kullanım Alanları

karton bardak kullanım alanları

Günümüzde bilinçli tüketicilerin artması karton bardak kullanımını da arttırmış, hem doğayla daha uyumlu bu ürünler tercih edilirken hem de bu ürünlerle reklam yapmak kolaylaşmıştır. Daha işlevsel olan karton bardaklar, reklam amacıyla kullanıldığında da hoş bir görünüm oluşturmaktadır. Geri dönüşüme hatırı sayılır bir katkısı olan karton bardaklar, selüloz ya da geri dönüşümlü malzemelerden elde edilmekte olduğu için maliyetleri de son derece düşüktür. Zaten reklam kampanyalarında ya da promosyonlu ürün olarak kullanımda tercih edilmesinin nedenlerinden birisi de üretiminin uygun fiyatlar ile gerçekleştirilebilmesidir.

Reklam Sektöründe Karton Bardaklar

Toplumun, iş hayatının ya da okulların kalabalık mekanlarında kullanılan karton bardaklar son zamanlarda herkesin elinde diyebiliriz. Hal böyle olunca insanların sürekli ellerindeki bu ürünler üzerinden reklam yapmak son derece mantıklı hale gelmiştir. Hem süreklilik sağlayabilecek hem de insanların dikkatini çekebilecek bu reklam türü için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Karton bardak promosyon ürünlerini genel olarak şirketlerde, ofislerde, fabrikalarda, film, dizi setlerinde, seyahat firmalarında, okullarda, eğitim kurumlarında vb çok farklı yerlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Accas Cup firmamız üzerinden vereceğiniz siparişler ile kısa sürede istediğiniz sayıda karton bardak baskısı yaptırabilirsiniz. İster bir slogan ya da reklam isterseniz de sade bir logo, kurumsal kimlik tasarımı ile bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Yapacağınız reklam hedeflemeleri sayesinde de çok daha spesifik kitlelere ulaşmanız mümkün. Örneğin daha çok genç kesime hitap eden bir ürününüz varsa promosyon bardaklarınızı üniversite kantinlerinde kullanmanız yararlı olacaktır.