Karton Bardak Hammaddesi

karton bardak hammaddesi

Gündelik yaşantımızda çoğumuzun kullandığı karton bardakların hangi hammaddeler ile yapıldığını biliyor musunuz? Eğer bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız bu yazımızı okumaya devam edin.

Karton bardaklar diğer plastik bardak türlerine göre hem insan sağlığına hem de doğaya daha yararlıdırlar. Hammadde olarak da PLA kaplı kağıt kullanılmaktadır. ACCAS Cup firmamızda bu bardakların yapımında kullanılan kağıt FSC (Forest Stewardship Council) sertifikalıdır. Yine baskılı bardak çeşitlerinden yararlanmak isterseniz de su bazlı boyalar kullanıldığı için sağlığınız düşünülmektedir. Bu tarz karton bardaklar ile doğa dostu alışverişler yapmış olacaksınız. Hem ekonomik hem de ergonomik kullanıma sahip olan bu bardaklardan ihtiyacınıza uygun boyutta olanından satın alabilirsiniz.

Karton Bardak Boyutları

Kullanım alanına ve ihtiyaca göre farklı farklı karton bardak boyutları mevcuttur. Bu boyutları söylemek gerekirse, sırasıyla; 4 OZ, 7 OZ, 8 OZ, 12 OZ, 14 OZ ve 16 OZ boyutlarıdır. Bunlardan istediğinizi kullanabilirsiniz. Üstelik her boyut için kaliteli baskı hizmetimiz de mevcuttur. Siz de özel baskılı karton bardak seçeneklerimiz sayesinde 4 OZ’dan 16 OZ’a kadar farklı boyutlarda olan bardaklar üzerine markanızın ya da özel etkinliklerinizin tasarımlarını bastırabilirsiniz. Böylece bardaklarınızı kullanan her kişi sizin reklamınızı görmüş olacak. Karton bardaklarımızın kokusuz, sızdırmaz ve mukavemetinin de yüksek olduğunu belirtmeliyiz.