Karton Bardak Boyutları

karton-bardak-boyutlari

Evimiz dışında pek çok yerde karşımıza çıkan karton bardaklar aslında çokça kullanışlı ve yararlı ürünlerdir. Bu ürünler hem insan sağlığına çok zararlı değil hem de doğaya daha yararlı ürünlerdir. Farklı boyutlarda üretebilen ve her boyut için de uygun tasarımlar basılabilen bu bardaklardan siz de çoklu olarak satın alarak promosyon ürün mahiyetinde kullanabilirsiniz.

Promosyon ürünler sayesinde reklam kampanyalarınızı daha çok kişiye daha uygun fiyatlı bir şekilde ulaştırmanız mümkün. Accas Cup firmamız içerisinde verilen karton bardak üretimi hizmeti kapsamında pek çok farklı boyutlarda ürünler ortaya çıkmaktadır. Karton bardak boyutlarımız sırasıyla; 4 OZ, 7 OZ, 8 OZ, 12 OZ, 14 OZ ve 16 OZ boyutlarıdır. Bu boyutlardan firmanızı en iyi yansıtacak olanı seçebilirsiniz ve üzerine özel baskılar uygulatabilirsiniz.

Özel Baskılı Karton Bardak

Karton bardak boyutları üzerine 4 renkte baskı işlemi ile hizmet veren Accas Cup, ürettiği tüm karton bardaklar ile çevre dostudur. Su bazlı mürekkeple ile basımı sağlanan bu ürünler sayesinde kendi firmanıza ait bir promosyon ürün geliştirebilir ve dağıtabilirsiniz. Mesajınızı doğrudan müşterilere ulaştırma potansiyeline sahip olan bu ürünler, marka bilinci oluşturmanıza, promosyonel ya da dönemlik mesajlar vermenize olanak sağlayacaktır.