Kalite

3

Bardaklarımız GEORGİA PASİFİC kağıtlarından üretilmektedir.

 

Kullanmış olduğunuz bardaklarınızın kağıdının hangi kaynaklardan elde edildiği hakkında mutlaka bilgi almalısınız.

 

Üretmiş olduğumuz kağıt bardaklarımızın kağıdını GEROGİA PASİFİC üreticisinden tedarik etmekte olup kesinlikle farklı bir kağıt kullanmamaktayız. Georgia Pasific, FOREST STEWARDSHIP COUNCIL, BPI COMPASTABLE, SUSTAINABLE FORESTRY INITIATIVE® (SFI®) CERTIFIED SOURCING USDA BIOPREFERRED® PROGRAMIGP PRO sertifikalarına sahiptir.

BPI

BPI COMPOSITION  ACCASCUP bardakları kompostlanabilirlik için Biyolojik Ayrışabilir.

Ürünler Enstitüsü (BPI®) tarafından onaylanmıştır.

FSM

FOREST STEWARDSHIP COUNCIL, FSC gözaltı stanart zincirine göre sertifikalandırılmıştır. Gözaltı zinciri, ahşap elyaf içeriğini son ürüne üretim ve imalat yoluyla izleyen bir takip sürecidir. FSC onaylı saklama sertifikası ile bir şirket, ürününün ne kadarının sertifikalı arazilerden geldiği, geri dönüştürülmüş içeriği ne kadar içerdiğinin ve içeriğin ne kadarının kontrol edildiği tespitini yapan kuruluştur.

SFI

SUSTAINABLE FORESTRY INITIATIVE® (SFI®) CERTIFIED SOURCING  GP tesisi,  SFI’nin gözaltı standardına göre sertifikalandırılmıştır. Gözaltı zinciri, üretim ve imalat yoluyla son üründe elyaf içeriğini takip eden bir takip sürecidir. Bir SFI zincirleme belgesi ile bir şirket, ürününün ne kadarının sertifikalı arazilerden geldiği, geri dönüştürülmüş içeriği ne kadar içerdiğini ve tartışmalı olmayan ormanların içeriğinin ne kadarıyla ilgili olduğunu tespitini yapan kuruluştur.

UCBP

USDA BIOPREFERRED® PROGRAMIGP PRO ve Georgia-Pacific  belirli USDA Sertifikalı Biyobozulur ürünler grubunu satmaktadır.