Kalite Sertifikalarımız

Hammaddeden işlenmiş ürüne kadar, üreticiden kullanıcı veya tüketiciye kadar, ürünün bir arada tutulması, korunması, yüklenip-boşaltılması, sevk edilmesine kadar olan süreçlerimiz sürekli olarak kontrol altındadır.

 

Ulusal ve uluslararası standartların gerekliliklerini karşılayan, üretimin her safhasında toplam kalite bilincinin göz önünde bulundurulduğu bir üretim anlayışına sahibiz. Sürdürülebilir kalitenin sağlanması, kalite sisteminin geliştirilmesi ve çalışan yetkinliğinin arttırılması planlı iç ve dış eğitimlerle desteklenmektedir.

 

Kalitenin tesadüf olmadığı, daima mükemmele yönelmenin kalitenin devamlılığını sağladığı, güvenilirlik, estetik, servis, dayanıklılık ve performans öğelerinin kalitenin vazgeçilmez unsurları olduğu üretim ve satış politikalarını benimsemek, kalitenin tüm tüketicilere ekonomik olarak ulaşmasını mümkün ACCASCUP’un temel felsefesidir.

 

Her zaman daha iyisini yapmak, mümkün ve olmazın asla olmaz dünyasında yenilikler ve hizmet sunmak anlayışıyla sektörümüze daima öncü, yenilikçi bakış açıları kazandıran ACCASCUP, karton bardak ve plastik bardak sektöründe her gün daha güçlü adımlarla ilerlemektedir.