Kalite Politikamız

Kalite, ACCASCUP’daki her şeydir.

 

Türkiye’de kaliteli kağıt ve plastik bardağı üreten ve sunan şirket olarak kalitemizi sürekli kılmak, geliştirmek ve tüm müşterilerimizin bu farkı algılamasını sağlamak amacımızdır. Kalite bizim iş yapış şeklimizdir, çünkü kalite başarıya giden yoldur.

 

ACCASCUP,  tüm menfaat sahiplerine faydayı en üst düzeye çıkaran kaliteli ürünlerin geliştirilmesi, üretilmesi ve pazarlanması konusunda kararlıdır.

 

Bunu ürünlerimiz, süreçlerimiz ve hizmetlerimizin amaçlanan amaçlarına uygun olarak tutarak başarmaktayız.

 

Kalite Sistemlerimiz aracılığıyla ürün kalitesi arttırılması, iş geliştirme, müşteri odaklılık ve yenilikçilik kültürünü geliştiriyoruz.

 

Kalite Tanılama, tüm çalışanların Kalite Politikamızı kendileriyle açık bir şekilde iletişim kurarak ve Kalite Sisteminin bakımına aktif katılımlarını destekleyerek Kalite Sistemini anlamalarını, desteklemelerini ve yerine getirmelerini sağlar.

 

Kalite yönetimi, müşterilerimize en üst düzeyde memnuniyet sağlamak için kaliteye dikkatle baktığımızda, sızdırmazlık testi, kıvırma, yan sızdırmazlık testi vb. gibi çeşitli kalite testleri her daim yapılmaktadır. Hammadde tedariği, kağıt ve plastik bardak üretiminden, sonuçlandırılmış ürünlerin sevkiyatına kadar, kalite kontrol sistemleri, her üretim seviyesinde etkin, kapsamlı ve sıkı bir şekilde uygulanmaktadır.

 

Yol Gösterici İlke ve Hedefler:

 

Kalite, şirketteki herkesin sorumluluğundadır ve tüm personel, işçiliğin istenen standartlarını karşılamak için eğitim yoluyla yüksek kalite bilincine sahip olacaktır.

 

Kalite Sistemi için yol gösterici belgeler olarak ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, OHSAS 18001 ve ISO 1003 Kalite Sistemleri Yönetmeliği kullanılacaktır. Gerektiğinde, endüstri, düzenleyici ve yönerge belgeleri standartlarımızı ve prosedürlerini tanımlayacaktır.

 

Kalite organizasyon vasıtasıyla etkili dokümanlar ve kayıtlarla tanımlanacak ve yönetilecektir.

 

Müşterilerle danışma, personelin ve ürünlerin eğitimi için tüm standartlar tanımlanmalı, belgelenmeli, yönetilmeli ve muhafaza edilmelidir.

 

Müşteri ihtiyaçlarına ve kusur önlemeye odaklanarak kalite iyileştirmesi sağlanacaktır. Kalite sistemi, etkin denetim ve zamanında düzeltici ve önleyici faaliyet sistemi vasıtasıyla muhafaza edilmelidir.