KALİTE BELGELERİMİZ

Kalite Belgelerimiz - ISO 9001

ISO 9001- Kalite Yönetim Sistemi

Ürün kalitesini artırmak için hizmet kalitemizi de sürekli artırıyoruz. Ürettiğimiz tüm ürünlerde, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standartlarına uygun bir şekilde süreçlerimizi yönetiyoruz. Sürekli iyileştirmeye dayalı çalışmalarımızda Kalite Güvence Departmanımızda yer alan deneyimli ve alanında uzman personellerimiz tarafından şirket içi denetimlerimizi periyodik olarak gerçekleştiriyoruz.

 

Karton bardak ve plastik bardak üretimin kaliteli, son teknoloji cihazlarla donatılmış laboratuvarları kullanarak, üretimin tüm evrelerinde kontroller sağlanmaktadır. ACCASCUP, sistematik bir şekilde hedeflere ulaşmakta ve müşterileri memnuniyetini öne çıkararak modern, kaliteli ürünleri üretmektedir. Bu anlamda ürün kalite belgeleri ve Kalite yönetim sistemi ISO 9001 ilkelerinden ödün vermeksizin çalışmaktadır. Kaliteden asla taviz vermeden her zaman yeniliklere açık olmak ve her noktada sürekli iyileştirme, sınırsız eğitim olanaklarıyla mükemmel olanı üretmeyi temel felsefesi olarak kabul etmektedir.

Kalite Belgelerimiz - ISO 22000

ISO 22000- Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi

Uluslararası Standart Örgütü (ISO) tarafından 01 Eylül 2005 tarihinde yayınlanan ISO 22000:2005 standardı, “Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi” olarak yayınlanmış ilk uluslararası standarttır. Gıda sektörüne ortak bir yönetim sistemi anlayışı getiren ISO 22000:2005, gıda güvenlik yönetimi gerekliliklerini tanımlayan, gıdaya yönelik tüm süreçlerin analizine imkân veren ve risklerin yönetimini sağlayan uluslararası bir standarttır.

Üretimimizden hammadde tedariğine ve tün satın almalarımızdan ve ürünlerimizin müşterilerimize ulaşma süreçlerin yönetimini ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi standardı gerekliliklerine uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Üretim alanlarımızda, hammadde kabulden tüketime kadar olan tüm proseslerde gıda güvenliğinin sağlanmasını, uzman gıda mühendislerimiz tarafından gerekli kontrollerin yapılamasını ve HACCP sistemi gereği kayıt altına alarak izlenebilirliğin sürdürülmesini garanti altına alıyoruz.

Kalite Belgelerimiz - ISO 14001

ISO 14001- Çevre Yönetim Sistemi

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve ACACSCUP sürdürülebilirlik kapsamında tüm faaliyetlerimizi çevreyi korumak ve daha iyi bir çevre sağlamak amacı ile gerçekleştiriyoruz.

 

Çevreye sonsuz saygı sloganıyla ISO 14001 Çevre yönetim sistemi ilkeleri doğrultusunda şirketin her noktasında olduğu gibi yakın çevresini de düşünerek üretim hattını o şekilde oluşturmuştur. Accascup dünyada ulaşılan son teknoloji imkanlarından faydalanarak sağlıklı ve çevreyi asla tahrip etmeyen üretim yöntemlerini benimsemektedir.

Kalite Belgelerimiz - ISO 18001 OHSAS

OHSAS 18001-İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamında, hizmet verdiğimiz tüm kurumlarda, çalışanlarımızın, müşterilerimizin, 3. şahısların, ziyaretçilerin ve toplumun zarar görmesini engelleyecek güvenli iş ortamını sağlamak üzere her türlü yerel ve uluslararası standartlara uygun olarak çalışıyoruz.

 

Sektörümüze uygun ulusal ve uluslararası standartlara, mevzuatlara uygun işçi sağlığı ve iş güvenliği önlemlerini alarak ailelerin emaneti olan çalışanların daha sağlıklı ve emniyetli çalışmalarını ortaya koyabilmeleri ve hedeflenen kalitede ürün elde etmeyi kolaylaştıracak OHSAS 18001 iş sağlığı ve iş güvenliği yönetim sistemini eksiksiz uygulamaktadır.

Kalite Belgelerimiz - ISO 10002

ISO 10002- Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi çerçevesinde tüm hizmetlerimizde müşteri ve misafir memnuniyeti ilk hedefimizdir. Memnuniyetin sağlanması, ölçülmesi, geliştirilmesi ve sürekliliğinin sağlanması için öncelikle beklenti ve ihtiyaçların çok iyi anlaşılması gerektiğine inanıyor, bu amaçla müşteri ve misafirlerimizle etkin ve şeffaf bir iletişim sürdürüyoruz.

 

Verimli çalışmanın müşteri memnuniyeti olmadan yürütülemeyeceğinin bilincinde olan ACCASCUP, daima müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamıştır. Bu çalışmalarının neticesinde ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ilkeleri tüm çalışanlar tarafından benimsenmiştir. Bu çalışmalarını belgelendirmiş sektörün tek firmasıdır.