12 mm kağıt pipet 12 mm’lik bir iç çapa sahiptir ve 195 mm, 200 mm, 210 mm ve 230 mm olmak üzere farklı yüksek seçenekleri bulunmaktadır. Sağlıklı bir kullanım için üretilen kağıt pipetler, kaliteli kağıttan üretildikleri için son derece konforlu bir kullanım vadeder. Kola, meyve suyu başta olmak üzere soğuk içeceklerin kullanımı için uygundur. Ürün üzerinde istenilen renk, logo ve desen baskıyı yapılabildiğinden kişiselleştirilebilir ve markalar tarafından kullanılabilir.

12 mm Kağıt Pipetler (Yükseklik: 195 mm / 200 mm / 210 mm / 230 mm)

12 mm kağıt pipetler, plastik pipetlerden çok daha çevrecidir ve hijyenik bir kullanıma çok daha uygundur. Tek kullanımlık olduğu için kullanım sonrasında atılarak hijyen sorununu ortadan kaldırır. Bunun yanı sıra çözünme süresi plastik pipetlerden çok daha kısa olduğundan, doğaya zarar vermez. Göz alıcı bir tasarıma sahiptir, incelikli ve estetik bir kullanım sunar.

12 mm Kağıt Pipet (Yükseklik: 195 mm / 200 mm / 210 mm / 230 mm) Fiyatları

Fonksiyonel özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken ve kalite-kontrol aşamalarından geçirildikten sonra müşterilere sunulan 12 mm kağıt pipet fiyatları da oldukça özeldir. Sağlıklı ve işlevsel kağıt pipetleri mütevazi fiyatlarla satın alabilir, markanızın reklamını kağıt pipetler aracılığıyla yapabilirsiniz.