10 mm kağıt pipet Accas Cup tarafından, birinci sınıf malzeme kullanılarak uluslararası güvenlik standartlarına uygun olacak şekilde üretilmektedir. Plastik pipetlere alternatif olan kağıt pipet, doğada kısa sürede yok olur, bu sayede çevreyi kirletmez. Ürünün hem fonksiyonel özellikleri bulunur hem de estetik ve şık tasarımıyla benzersiz bir görünüm elde eder. Üst düzey kalite-kontrol işlemlerinden geçirilmiştir, sağlıklı kullanıma uygundur. 

10 mm Kağıt Pipet (Yükseklik: 195 mm / 200 mm / 210 mm / 230 mm) Kullanım Alanları

Kullan-at özelliğiyle hijyenik bir kullanım vadeden 10 mm kağıt pipetler, birçok alanda rahatlıkla kullanılabilir. Soğuk içeceklerin içiminde tercih edilen ürün; organizasyonlar, partiler, etkinlikler ve konutlarda kullanım içim uygundur. Son derece kaliteli kağıttan üretilmiş olup kullanım sonrasında atılarak temizliğin kısa sürede tamamlanmasını sağlar.

10 mm Kağıt Pipetlerin (Yükseklik: 195 mm / 200 mm / 210 mm / 230 mm) Fiyatları

Yüksekliği 195 mm, 200 mm, 210 mm ve 230 mm olan kağıt pipetler; 10 mm kağıt pipet fiyatları kapsamında çok özel fiyatlar üzerinden satışa sunuluyor. 10 mm’lik bir iç çapa sahip olan 10 mm kağıt pipet, istenilen logo ve desen baskısıyla üretilebilmektedir. Bu sayede kişiselleştirilebilen ürün, benzersiz bir kullanım sağlar.