İnsan Kaynakları

Accascup'ta Çalışmak

ACCASCUP olarak başarının insandan kaynakladığını biliyoruz.

Grup Şirketlerinin uyum içinde, etkin, rekabetçi bir yapıya erişmeleri ve sürekli gelişim içinde olmaları için, onlarla birlikte çalışarak şirket birikim ve gücünün seferber edilmesi için gerekli İnsan Kaynakları Politikalarını oluşturarak yürütmek en temel İnsan Kaynakları yaklaşımımızdır.

Bunun için;

Çalışanlarımızın yeteneklerini ortaya çıkararak onların şirket amaçları doğrultusunda fayda sağlamasını da sağlayacak sistemlerin ve yetenek havuzlarının oluşturulması,

Kuruma bağlı, çalışma ortamı dışında da bu şirketin bir parçası olmaktan gurur duyan ve bunu dile getiren bir kültür oluşturmak, Kariyer hedefinize giden yollar ACCASCUP’dan geçer.

Grup Şirketlerinin kariyer planlaması sürecinde, başarmaya istekli, performansını ortaya koyabilen ve daha fazla sorumluluğu taşıyabileceğine inanılan her çalışanımızın kariyer hedeflerine destek verilmektedir.

ACCAS Grubunda çalışanlarımızın kariyerlerine destek için öncelikle terfi edeceği bölümün ihtiyacı olan yetkinliklere yönelik eğitimlere, şirket içi atamalara ve grup içi rotasyonlara yer verilmektedir.

ik

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

En değerli kaynağımız:İNSAN ; politikasını her kademe de benimsemiş yönetim kadrosuyla, çalışanlarına sağladığı sosyal, sağlıklı ve modern çalışma ortamıyla, uzun vadeli ve aile sıcaklığında çalışmak isteyenlerin özellikle tercih ettiği bir firmadır. Sizde ailemize katılmak için insan kaynakları formunu doldurunuz.