Telefon: 0850 259 00 40 | E-mail: bilgi@accascup.com

 

Hakkımızda

ACCASCUP, güvenli ve parlak ambalajlamayı sağlayan bir markadır!

ACCASCUP tek kullanımlık karton bardaklar serisini üreten profesyonel bir üretim şirketidir. Şirket, en gelişmiş üretim ekipmanlarına, verimli üretim hatlarına, kaliteli ürünleri kaliteli hizmetle hızlı temin edebilen ve güvenilir bir yönetim ekibine sahiptir. ACCASCUP kağıt bardağı gıda ile temas açısından güvenlidir. Tüm üretim, TÜRKİYE’nin en katı şartlarına uygun olarak yapılır. Sadece gıda ambalajı için uygun sertifikalı malzemeleri (kağıt, boya vb.) seçiyoruz.

 

ACCASCUP, güvenli ve parlak ambalajlamayı sağlayan bir markadır!

 

Şirketin yeni ürünleri, yaratıcı ve deneyimli ekibimiz tarafından desteklenen özenli seçimler ve üretimle benzersiz tasarımlardır. Her ürün, müşterilerin beklentilerini ve memnuniyetini aşmak için en kaliteli ürünleri, mükemmel ve güvenilir hizmetleri sunmaktadır.

 

ACCASCUP çevre dostu bir şirket olduğundan, bardaklarımız çevreye en fazla zarar vermeyen standartların üst düzeyde olmasını sağlar. Bardaklar, 4 renk flexoprint tekniği ile basılmaktadır. Üretim teknolojimiz ve ürünün şekli, bütün kağıt bardak grafik tasarımınızda basmamıza olanak tanır.