Grup Şirketleri

Başta Eğitim Kurumları Olmak Üzere, Fabrikalar, Hastaneler, İş Merkezleri Olmaz Üzere 1300’ e Yakın Müşterisinin Güvenini Kazanarak Gıda, Ofis Tedarik Ve Kağıt Bardak Sektöründe Faaliyet Gösteren ACCAS, Başarılı Ve İnovatif İş Modelleri Geliştirmekte Ve Odaklandığı İş Alanlarında Sürdürülebilir Büyüme Sağlayarak İlerlemektedir.

sugetir

SUGETİR

SUGETİR, hiçbir aracı bayi olmadan kendi araçları ve personelleri ile hizmet vererek mobil dağıtım zinciri oluşturmak istemektedir.

Yıllardan bu yana elde ettikleri tecrübe ve bilgi birikimlerinden bir sinerji oluşturmak amacıyla SUGETİR markası adı altında interaktif su getirme uygulmasıyla sektöre yeni heyacan getirmiştir. Bütün bölgeler de müşteri memnuniyeti ön planda tutarak, müşteri ile oluşabilecek sorunları tek tek tespit etmiş ve bölgeler de ciddi bir iyileşmeye gidilmiştir.

ofisekibi

OFİSEKİBİ

ofisekibi.com e-ticaret sitesi olup ofis araç gereçlerini satışını yapmakta ve başta eğitim kurumları olmak üzere, Fabrikalar, Hastaneler, İş Merkezleri olmaz üzere 1300’ e yakın müşteriye hizmet vermektedir.