Accas tarafından hijyenik tesislerde üretimi gerçekleştirilen 4oz, 8oz, 12oz ve 16 ozebatlarında çift kağıt bardaklar hem sıcak hem de soğuk içeceklerin tüketilmesi için idealdir. Ek bir bariyer katmanla üretilen çift katlı kağıt bardaklar, havayı iki katman arasında hapseder ve ısıyı yalıtarak yüksek sıcaklıklara karşı ellerinizi koruduğu için daha yüksek bir taşıma konforu sağlanmaktadır.  Sızdırmaz yapısı sayesinde kullanım sırasında herhangi bir sorun çıkarmazken sıcak içeceklerde ısının dışarı çıkmasını da engeller.

Oldukça estetik bir tasarıma sahip olan çift katlı kağıt bardaklar, bireysel kullanımlarınınyanı sıra markalar tarafından etkili bir tanıtım aracı olarak da düşünülebilir. Ayrıca geri dönüştürülebilir, kullanım sonrasında tekrar değerlendirilebilir. Su bazlı mürekkep kullanılarak, sağlığa herhangi bir zararı olmayacak şekilde üretimleri, konforlu bir kullanım vadeder.

Farklı ebatlarda üretilebilen çift katlı kağıt bardakları, gıda ambalajları noktasında son derece yenilikçi bir çözüm olarak kullanabilirsiniz. Fuar, sergi gibi etkinliklerin yanı sıra kahve dükkanları gibi alanlarda da Accas imzasını taşıyan kağıt bardakları tercih edebilirsiniz.