Biz Kimiz

biz-kimiz

ACCASCUP size karton ve plastik bardak serisi, kapak, bardak kolları, bardak tutacağı gibi birinci sınıf paketleme ürünleri sunmaktadır. Hizmet ve uzmanlığımızın birincil alanı, müşterilere, öğelerini etkili bir pazarlama aracı olarak hareket ettirmek ve işletmeler için niş bir görüntü oluşturması için kişiselleştirmelerinde yardımcı olmak için sunduğumuz özel tasarlanmış çözümler. Bardaklarınız en kaliteli malzemelerle üretilmektedir.

 

Kahve ve plastik bardağı aksesuarları gibi kapaklar, karıştırıcı, bardaklık vb.; tüm talepleriniz ACCASCUP tarafından gerçekleştirilir. Tüm tasarım, üretim ve teslimat süreçlerini daha kolay hale getirir ve en kısa sürede tamamlarız. Türkiye’nin nerede olursanız olun, size en iyi lojistik hizmetleri ile ürün temin edebiliriz. Ekibimiz, ürünlerin sevkiyatından başlayana kadar ve teslimat sonrasında da sizinle yakın bir gelecekte çalışacaktır.

 

Yenilikçi ve iyi deneyimli profesyonel ekibimiz, müşterilerin ihtiyaçlarına titizlikle bakmaları ve nihai ürünlerin beklentilerine uygunluğunu sağlamak ve onlara karşılık olarak en iyi değeri elde etmelerinde yardımcı olmak için birlikte çalışırlar.

Vizyonumuz

“Sektöründe Öncü, Lider Ve Saygın Bir Dünya Şirketi Olmaktır.”

 

Dünya Şirketi Olmaktan Ne Anlıyoruz?

  • Dünya’nın Herhangi Bir Yerinde O Bölgenin Şartlarına Uygun;
  • Pazarlama, Satış Ve Üretim Yapabilen;
  • Müşteri Odaklı;
  • Çalışanlarına Uygun Motivasyon Kaynaklarını Kullanarak Işi Sahiplendiren,
  • Hissedarları Için Makul Sermaye Getirisi, Toplum İçin, Katma Değer Temin Edebilen;
  • Çevreye Ve İnsana Saygılı,
  • Karşılıklı Çıkarları Gözeterek İşbirlikleri Kurabilen
  • Yarının Ne Olacağını Beklemeden, Ona Şekil Vermeyi Göze Almış Bir Şirkettir.

Misyonumuz

İnsan sağlığına azami derecede önem veren, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini karşılayacak şekilde en iyi kalitede ürünler üreterek rekabetçi, sınırsız müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve sürekli kendini geliştiren bir firma olmaktır.