Baskılı Karton Bardak İle Reklam

baskılı karton bardak boyutları

Firmalar için promosyon ürünler yapmak ve bunları müşterileri ile paylaşmak son derece önemlidir. Hem firmaların müşterilerinin gözündeki kalite puanlarını artırır hem de çok daha akılda kalmalarına olanak sağlar. Baskılı karton bardakları ile sadece promosyon ürün olarak değil aynı zamanda firmalara vererek reklam yapmak amacıyla da kullanabilirsiniz. Özellikle gençlerin yoğunlukta olduğu kantinlere, yemekhanelere bu tarz baskılı bardaklardan göndererek ne kadar çok kişiye ulaşabileceğinizi göreceksiniz. Okul dönemlerinde bastıracağınız bir miktar bardak sayesinde genç kesime ulaşabilir, özellikle gençlerin ilgi alanında olan ürün ya da hizmetlerinizi pazarlayabilirsiniz. Baskılı karton bardak ile reklam vermek işte bu kadar kolay. Yapmanız gereken sadece boyut takibi yapmak ve baskı işlemlerini kaliteli bir şekilde uygulamak.

Baskılı Karton Bardak Boyutları

Özel baskılı olarak üretilen karton bardak çeşitleri sıcak ya da soğuk olmak üzere 4 OZ ve 16 OZ arasında değişen farklı boyutlara sahiptir. Markanızın etkisine ya da etkinliklerinizin çeşitliliğine göre tasarlayabilirsiniz. Özel baskı olarak satın alacağınız bu bardaklar kokusuzdur, sızdırmaz ve son derece dayanıklı olarak üretilir.

Tüm bardak çeşitleri Accascup firmamızda son baskı teknikleri ile üretilmektedir. Çevre dostu olan ve su bazlı mürekkepler baskı ile üretilen bu bardaklar ile mesajlarınızı doğrudan insanlara ulaştırmanız mümkün olacak.  Özel olarak 4 renge kadar tam renkli bir baskı yaptırabileceğiniz bu bardaklarda %100 gıda sınıfı güvenilir ve su bazlı mürekkepler kullanılmaktadır. Ham maddesi ise PEFC akredite edilmiş sürdürülebilir kaynaklı kâğıtlardır. İster kendi tasarımlarınızı bizlere ulaştırabilir, isterseniz de bizden sizler için tasarım yapmamızı bekleyebilirsiniz.

Bu şekilde reklam yapmak size iyi dönüşler sağlayacaktır. Çünkü insanlar içeceklerini yudumlarken her seferinde reklamınızı görecek ve bu durum onlarda kalıcı etkiler bırakacaktır.