8 Oz Karton Bardak

İşlenmiş, beyaz 8 OZ Karton bardak sıcak ya da soğuk her türlü içecek ile uygun kullanıma sahiptir. Herhangi bir restoran, kafe ya da ofiste kullanım için hem sade halleri hem de baskılı halleri uygun olacaktır. 4 renk baskıya kadar yaptırabileceğiniz tasarımlar sayesinde daha kurumsallaşmış bir bardak seçeneğine de sahip olabilirsiniz.

 

8 Oz Karton Bardak Özellikleri:

Karton bardaklarımız PLA kaplamalı kağıttan üretilmiştir ve % 100 kompostlaştırılabilir. Bu kaplamalı bardaklarda kullanılan kağıtlar FSC ™ (Forest  Stewardship Council) sertifikalıdır. Baskı olarak da su bazlı mürekkepler kullanılır.

8 OZ Kağıt bardak ortalama 7,00 – 8,00 gram ağırlığa sahiptir. Ayrıca 200 ml kadar içecek alabilir.

 

Sertifikalar:

Uygun kapak

Bardak tasarımlarına en uygun kapaklar üretilerek hem kolay kullanım hem de konforlu bir içiş hedeflenmiştir. Kapağın yudumlama kısmından karıştırıcılar, pipetler girebilir. Kesimi rahat olduğu için kolay yudumlamaya uygundur. Üzerinde bulunan “Dikkat sıcaktır” yazıları, içeceklerini içmeye hazırlanan kişileri dikkatli olmaları konusunda uyaracaktır.

Haddelenmiş 8 Oz Karton Bardak

Hareket halindeyken, sıkıştırılmadan kullanıldığında sağlam durması, sızdırmazlık özelliğinin olması için bardaklarımız haddelenmiş bir çerçeve ile kaplanmıştır.

Konik taraf

Rahat bir tutuş sağlanması için, kullanıcıların içeceklerini hareket halindeyken de içebilmeleri için konik bir tasarım geliştirilmiştir.

Tek Kullanımlık 8 Oz Karton Bardak Tasarımı

İkramda bulunduğunuz kişiler içeceklerinin keyfini çıkardıktan sonra kullanılan bardaklar da kapaklar da atılabilir. Böylece tek kullanımlık karton bardaklar ile daha rahat ve hızlı bir temizlik sağlanır.