Telefon: 0850 259 00 40 | E-mail: info@accascup.com

8 Oz Karton Bardak

Beyaz işlenmiş kağıt bardak, kahve, çay veya başka herhangi bir sıcak veya soğuk içecek servis ederken mükemmel bir seçenektir. 8 Oz beyaz bardak, herhangi bir kafe, restoran veya ofiste harika görünecektir. Buna ek olarak bardağı kişiselleştirebilir ve tasarımınızın yüksek kalitede 4 renge kadar bastırabilirsiniz.

 

Özellikler:
PLA kaplı kağıttan üretilmiş olup % 100 kompostlaştırılabilir. Bu bardakları yapmak için kullanılan kağıt FSC ™ (Forest Stewardship Council) sertifikalıdır. Baskılarda su bazlı boya kullanılmaktadır.

 

Sertifikalar:

Uygun kapak

Bu kapağın yudumlama deliği, karıştırıcıları ve pipetleri kabul ederken, kesme tasarımı rahat ve kolay yudumlamayı sağlar. İçeceğinizi içmeye hazırlanırken “Dikkat İçerikleri Sıcak” uyarısı içerir. Ayrıca, kapağın arkasındaki küçük bir delik, pürüzsüz bir yudum için hava akışını iyileştirmeye yardımcı olur.

Haddelenmiş

Bardak, sıkışmayan hareket halindeyken ve uyumlu bir kapakla kullanıldığında sıkı ve sağlam bir sızdırmazlık oluşturan sıkı bir şekilde haddelenmiş bir çerçeveye sahiptir.

Konik taraf

Konik kenarları rahat bir tutuş sağlar ve müşterilerin hareket halindeyken tutunmasını ve taşımasını kolaylaştırır. mükemmeldir.

Tek Kullanımlık Tasarım

Lezzetli sıcak içeceklerin tadını çıkardıktan sonra, hem bardak hem de kapak hızlı ve kolay temizlik için tek kullanımlıktır.