8 Oz Kağıt Bardak

8 Oz Kağıt Bardak

Hemen hemen her ortamda kullanılabilen kağıt bardaklar adeta hayatımı kolaylaştıran araçlardan sayılmaktadır. Özellikle pikniklerde, toplu içecek dağıtımı yapılan yerlerde ya da kantin gibi insanların sık sık içecek alışverişi yapacakları yerlerde bu tarz kağıt bardak kullanımlarına sık rastlanmaktadır. Kağıt bardak seçimi yapılırken içecek dağıtımı yapacak olan kişilerin içeceğe göre bunu seçmeleri önemlidir. Örneğin 8 OZ kağıt bardak serileri Accascup firmamız güvencesi ile hem sıcak hem de soğuk içecekleriniz için birebir özellikte üretilmektedir. İşlenmiş beyaz bardak olarak üretilen 8 OZ kağıt bardak isteğe göre baskılı olarak da üretilmektedir.

8 OZ Kağıt Bardak Üretimi

Accascup tarafından üretilen kağıt bardaklar arasında en çok tercih edilen boyutlardan birisi de 8 OZ kağıt bardaklardır. PLA kaplama olarak üretilen ve FSC (Forest Stewardship Council) sertifikalı olan bu bardaklar su bazlı mürekkepler kullanılarak 4 renge kadar baskıya gönderilebilmektedir. Üretim aşamasında son derece dikkatli davranılan 8 OZ kağıt bardak ürünlerinin ortalama ağırlıkları ise 7 ile 8 gram arasındadır. İçerisine 200 ml kadar içecek alabilen bu bardaklar ile siz de eviniz dışarısında da sıcak, soğuk içeceklerinizi rahatlıkla içebileceksiniz.

8 OZ Kağıt Bardak Fiyatları

Baskılı olup olmayışına göre fiyatlarında değişiklik görülebilen kağıt bardakların fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan bir durum da üretilecek olan boyutlarıdır. 4 OZ’dan 16 OZ’a kadar değişkenlik gösterebilen boyutları sayesinde siz de bütçenize en uygun olan bardağı seçebileceksiniz. Kağıt bardaklar arasında en çok tercih edilen boyutlardan birisi de bahsettiğimiz 8 OZ Kağıt bardaklardır. İçerisine 200 ml kadar içecek alabilen bu bardaklar, kantinlerde, toplu taşımalarda, etkinliklerde ya da pikniklerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bardaklardandır.

8 OZ Kağıt Bardak Özellikleri

Üretilen kağıt bardaklar size ulaşmadan önce çeşitli sızdırmazlık testlerine tabii tutulurlar. Sızdırmazlık özelliklerini sağlayansa kağıt bardaklarımızın haddelenmiş bir çerçeve ile kaplanmış olmasıdır. Ayrıca rahat bir tutuş sağlayabilmeniz için, hareket halindeyken de içeceklerinizi içebilmeniz için konik bir tasarım ile üretilmişlerdir. 4 renkli baskı seçeneklerinden de yararlanabileceğiniz bu bardaklar, yine ACCAS CUP firmamız tarafından üretilen plastik kapaklar ile uyumludur. Uyumlu olan kapakların yudumlama kısımları, isteğe göre pipet geçirilebilecek şekilde tasarlanmıştır.