Telefon: 0850 259 00 40 | E-mail: info@accascup.com

7 Oz Karton Bardak

Beyaz işlenmiş 7 oz kağıt bardak, kahve, çay veya başka herhangi bir sıcak veya soğuk içecek servis ederken mükemmel bir seçenektir. Basit beyaz 7 oz karton bardak, herhangi bir kafe, restoran veya ofiste harika görünecektir. Buna ek olarak bardağı kişiselleştirebilir ve tasarımınızın yüksek kalitede 4 renge kadar bastırabilirsiniz.

 

7 Oz Kağıt Bardak Özellikleri:

Biyobozunur PLA kaplı kağıttan üretilmiş olup % 100 kompostlaştırılabilir. Bu bardakları yapmak için kullanılan kağıt FSC ™ (Forest Stewardship Council) sertifikalıdır. Baskılarda su bazlı boya kullanılmaktadır.

 

Sertifikalar:

Poli-Kaplı Astar

Üstün dayanıklılık için, bu fincan yoğuşma birikmesine direnen poli-kaplamalı bir astara sahiptir. Kabın dış kısmını zayıflatmaya karşı korur ve sıcak içecekleri sıcak tutacak şekilde yalıtılmasına yardımcı olur.

Haddelenmiş

Bardak, sıkışmayan hareket halindeyken ve uyumlu bir kapakla kullanıldığında sıkı ve sağlam bir sızdırmazlık oluşturan sıkı bir şekilde haddelenmiş bir çerçeveye sahiptir.

Konik taraf

Konik kenarları rahat bir tutuş sağlar ve müşterilerin hareket halindeyken tutunmasını ve taşımasını kolaylaştırır.

Tek Kullanımlık Tasarım

Bu fincan, çalışanlarınızın en yoğun vardiyalarınızda kolayca tanımlanabilmesi için müşterilerin isimlerini, siparişlerini veya yüzeydeki değişiklikleri yazmasını sağlayan net ve beyaz bir renge sahiptir.