7 Oz Karton Bardak

İşlenmiş, beyaz 7 OZ Karton bardak, sıcak ya da soğuk her türlü içecek için idealdir. Sade olarak beyaz renkte kullanılabilen bardaklarımızı isteğe bağlı olarak baskılı da tercih edebilirsiniz. İki türlü de kafeler, restoranlar ya da ofis ortamları için harika bir seçenektir. Baskılı bardaklar biraz daha kişiselleştirilmiş ve kurumsal yapınıza uyum sağlamış olacaktır.

 

7 Oz Kağıt Bardak Özellikleri:

Bardak yapımında kullanılan PLA Kaplı kağıtlarımız % 100 kompostlaştırılabilirdir. Ayrıca bu kağıtlar, FSC ™ (Forest Stewardship Council) sertifikalıdır. Baskılarda sağlığa zararlı olmaması için su bazlı mürekkepler kullanılmaktadır. Ürünün ortalama ağırlığı 4,3 – 5,2 gram arasındadır. İçerisine 180 ml içecek alabilen 7 OZ kağıt bardak sade ya da baskılı olarak üretilebilir.

 

Sertifikalar:

Poli-Kaplı Astar

Dayanıklı olmak karton bardaklar için önemli bir özelliktir. İçerisine sıcak ya da soğuk içecek konulacağı için sağlanması gereken dayanıklılık poli-kaplama özelliği ile sağlanır. Bu poli-kaplama kabın dışını zayıflamaya karşı korurken içerisindeki sıcak içeceklerin daha uzun süre sıcak kalmasını sağlayacaktır.

Haddelenmiş 7 Oz Karton Bardak

Sıkıştırılmadan hareket halinde olduğunda ya da uyumlu bir kapak ile örtüldüğünde sağlam olması, sızdırmaması için bardak dışı haddelenmiş bir çerçeve ile kaplanmıştır.

Konik Taraf

Kullanıcıların hareket halindeyken de taşıyabilmeleri, kolay ve rahat bir tutuş sağlayabilmeleri için konik kenarlar oluşturulmuştur.

Tek Kullanımlık 7 Oz Karton Bardak Tasarımı

Ofis ortamında hızlı bir şekilde kullanılmaya uygun olan beyaz, sade karton bardaklarımız tek kullanımlık ideal boyutlardadır. Rahat ve kullanışlı olan 7 OZ Karton bardak baskılı olarak da tercih edilebilir.