4 Oz Karton Bardak

İşlenmiş, beyaz karton bardaklarımız kahve, çay gibi sıcak içecekler ile ya da soğuk içecekler ile servis edilebilmektedir. Sade, tasarımsız bardaklarımız kafelerde, restoranlarda ya da ofislerde kullanılmak için idealdir. Baskılı olarak da 4 OZ karton bardak tasarımları yaptırabilir, yüksek kaliteli, 4 renkli baskı yaptırabilirsiniz.

 

4 Oz Karton Bardak Özellikleri:

4 OZ karton bardaklarımız PLA kaplı kağıttan üretilmiştir ve %100 kompostlaştırılabilir. Bardak yapımında kullandığımız kağıtlar FSC ™ (Forest Stewardship Council) sertifikalıdır. Tasarımlara özel baskı yapılmak istenirse su bazı mürekkepler kullanılır. Ürün ağırlığı 3,15 – 3,90 gr aralığındadır. Dolu olarak alabildiği hacimse 100 ml kadardır.

 

Sertifikalar:

Poli-Kaplı Astar

Bardaklarımız poli-kaplama bir astara sahiptir. Bu astar 4 OZ kağıt bardak için üstün bir dayanıklılık sağlamaktadır. Sıcak içeceklerin sıcak tutulması için önemli bir özellik olan Poli-kaplama, bardağın dış kısmını da korumakta ve zayıflamasını önlemektedir.

Haddelenmiş 4 Oz Karton Bardak

4 OZ karton bardak sıkıştırılmadan hareket halinde olduğunda ve uyumlu bir kapakla kullanıldığında sızdırmazlık özelliği sağlayabilmesi için haddelenmiş bir çerçeve ile üretilmiştir.

Konik taraf

Kullanıcıların hareket halindeyken kolayca tutmasını sağlamak amacıyla konik kenarlar ile üretilmiştir. Bu sayede rahat bir tutuş sağlanır.

Tek Kullanımlık 4 Oz Karton Bardak Tasarımı

Hızlı ve kolay kullanıma sahip olması karton bardaklar için en önemli özelliktir. Misafirleriniz sıcak ya da soğuk içeceklerini içtikten sonra bardakları atabilir kolay bir kullanım da sağlanmış olur.