4 Oz Karton Bardak Kapağı

4 Oz Karton Bardak Kapağı

4 oz’a uygun şekilde tasarlanmıştır. Kağıt bardaklara göre tasarlanmış bu kapaklar, bu çok yönlü fuar, kafeler, marketler, kafeteryalar veya ofis mola odaları için mükemmel bir sıcak içecek çözümüdür. Herhangi bir kuruluşa uygun maliyetli bir ek olan bu sıcak içecek kapakları, müşterilerinize hareket halindeyken içeceklerin tadını çıkarmanın kolay bir yolunu sunar. Bu kapaklar geri dönüştürülebilir.

Sıkı Tasarım

Net, saydam bir renge sahip olan bu kapağın dayanıklı yapısı, kaliteli ve tek kullanımlık kullanım sağlar. Öne çıkan dar tasarım, kolay, sızdırmaz içeceklerinizi içmek için uyumlu bardaklara yapışmasını sağlar. Daha az sızıntı, damlamayı temizlemek için harcanan zamanı ortadan kaldıracaktır.

PLA Plastik

Mekanınıza ekolojik bilinçli bir kenar kazandırmak için bitki bazlı nişastalardan yapılmış, 200 derecelik Fahrenheit sıcaklığa dayanabilir ve bu kapak sıcak çayları, kahveler için idealdir.

Karton bardak yararları

Yükseltilmiş Platform

Yerleşik, yükseltilmiş bir platforma sahip olan bu kapak, kapağın üzerine basınç uygulamak yerine, bardağın içeriğinin dolaşması için yeterli hava boşluğu bırakarak müşterileri dağınık sızıntılardan korur.

Sürdürülebilir

Organik malzemelerden yapıldığından, bu kapak çevreye zarar vermeden doğal olarak parçalanabilir ve kirliliği etkili bir şekilde azaltmaya yardımcı olur ve çöp alanlarından uzaklaşarak daha sürdürülebilir bir gezegeni teşvik eder.