3000 Adet 8 Oz Karton Bardak

3000 Adet 8 Oz Karton Bardak

Karton bardaklar kullanım alanları çok olmasından ve her geçen gün artarak devam etmesinden dolayı her geçen gün model olarak da farklı modeller ortaya çıkmıştır. Dilerseniz kişisel olarak da kendiniz nasıl bir karton bardak isterseniz model seçerek üzerine farklı modeller yaptırabilirsiniz. 8 oz karton bardak her türlü kullanıma uygun olan bir bardaktır. Sade ve düz beyaz olmasından dolayı birçok farklı noktalarda kullanılır. 8 oz karton bardaklar genel olarak çeşitli restoranlarda, ofislerde kullanılıyor. Sade bir tasarımı olmasından dolayı oldukça şıktır. Dilerseniz sade haliyle bu bardağı kullanabilirsiniz. Karton bardakların sağlık açısından diğer bardaklardan daha faydalı ve kullanışlıdır. Plastik bardaklar hem çevreye hem de sağlığa zararlı olmasından dolayı kesinlikle kullanımı tavsiye edilmez. Eğer ofis içerisine bardak temin etmek isterseniz çalışanlarınız için karton bardak temin etmenizde fayda vardır.

8 Oz Karton Bardaklarda Kapakta Kullanabilirsiniz

8 oz toptan karton bardak sipariş verdiğiniz zaman dilerseniz bardağı korumak için kapakta kullanabilirsiniz. Bu karton bardakların üzerine siyah renkli plastik kapaklarda kullanılıyor. Görünüm olarak hem daha şık hem de kullanım açısından büyük kolaylık sağlıyor. Özellikle soğuk havalarda dışarıda çay, kahve ve sıcak içecek içen kişilerin içeceklerinin sıcaklığını korumalarını sağlar. İçecekleriniz daha uzun süreli olarak sıcaklığını korur. Koruma kapaklarında pipet ve karıştırıcılar rahat bir şekilde girebilir. İçeceklerinizi isterseniz o şekilde de tüketebilirsiniz. Diğer karton bardaklarda olduğu gibi 8 oz karton bardaklarda tek kullanımlıktır. Kullanan kişiler içecekleri bittiği an karton bardakları ve karton bardağın üzerinde ki kapağı direkt olarak çöpe atabilirler. Aynı zamanda bu durum artı bir işten kurtulmanıza da yardımcı olur.

Karton Bardaklar İsteğe Göre Yapılır

Karton bardakları sipariş verip kişiselleştirmek isterseniz yaptıracağınız karton bardağın üzerine ne şekilde bir model yaptıracağınıza karar vermeniz gerekir. İster genel bir model yaptırabilir isterseniz de kişisel bir model tercih ederek karton bardaklarınızı o şekilde yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda karton bardak yaptırırken mutlaka toptan 8 oz karton bardak sipariş vermenizde fayda vardır. 3000 adet karton bardak sipariş verdiğinizde uzun süreli olarak kullanım sağlar ve sürekli olarak karton bardak sipariş vermenize gerek kalmaz. Fiyat olarak her bütçeye uygundur ve ofis içerisinde mutlaka kullanılması gerekir. Çalışanlara hem rahat hem pratik hem de sağlık açısından faydalı olan bir üründür. Karton bardaklarınızı istenilen boyutlarda dilediğiniz gibi sipariş verebilirsiniz. Koku ve herhangi bir sızdırma olmaması içeceklerin güzel bir şekilde tüketilmesine imkân verir. Sizlerde bu pratik üründen faydalanmak için bulunduğunuz ortamdan kesinlikle eksik etmemeniz gerekir. Çevreye zarar vermemesi ve geri dönüşebilen bir ürün olmasından dolayı da bu durumu bilen kişiler plastik bardak yerine karton bardak kullanıyor ve sağlığını koruyor.